Strength and frost zolobetov
Keywords:
ash concrete, mіtsnіst, morozostіykіst.Abstract
New method and technology of production of concrete products on the basis of thermal power plants ash with the use of vacuum processing are offered. Vibrovacuumizing allowed to increase strength of ash concrete by 80...100%, and to double its frost resistance. Vacuum processing gives the opportunity to accelerate significantly hardening of ash concrete, carry out immediate dismantling of shuttering, and reduce metal consumption (materials consumption) of the form fitting-out.References
Ребиндер, П. А. Поверхностные явления в дисперсных системах. Физико-химическая механика [Текст]: избранные труды / П. А. Ребиндер. – М.: Наука, 1979. – 384 с.
Сторожук, Н. А. Вибровакуумирование бетонных смесей и свойства вакуумбетона [Текст]: монография / Н. А. Сторожук. – Д.: Пороги, 2008. – 251 с.
Горчаков, Г. И. Повышение морозостойкости бетона в конструкциях промышленных и гидротехнических сооружений [Текст] / Г. И. Горчаков, М. И. Капкин, Б. Г. Скрамтаев. – М.: Стройиздат, 1965. – 196 с.
Миронов, С.А. Теория и методы зимнего бетонирования [Текст] / Миронов С. А. – М.: Стройиздат, 1970. – 697 с.
Downloads
Published
Issue
Section
License
Редакція Видання категорично засуджує прояви плагіату в статтях та вживає всіх можливих заходів для його недопущення. Плагіат розглядається як форма порушення авторських прав і наукової етики.
При виявлені у статті більш ніж 25% запозиченого тексту без відповідних посилань та використання лапок, стаття кваліфікується як така, що містить плагіат. У цьому випадку стаття більше не розглядається редакцією, а автор отримує перше попередження.
Автори, в статтях яких повторно виявлено плагіат, не зможуть публікуватися в усіх журналах Видавництва ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури».
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).