Информационные технологии поддержки принятия решений строительных компаний
Keywords:
Метод, обоснование, информационные технологииAbstract
Рассмотрены вопросы, связанные с информационными технологиями, которые используют для разработки современных систем поддержки принятия решений.References
Гинзбург В.М. Проектирование информационных систем в строительстве. //Информационное обеспечение: Учеб. пособ. – М.: Издво АСВ, 2002. – 320 с.
Гужва В.М. Інформаційні системи і технології на підприємствах. //Навч. посібн. – К.:КНЕУ, 2001. – 400 с.
Казанский Д.Л. Формализованное представление работы предприятия //Сети и системы святи. – 1998. - № 2. – С.52-59.
Кондо Й. Управление качеством в масштабах компании. //Пер. с англ. – Н. Новгород: СМЦ «Приоритет», 2002. – 235 с.
Кулицький С.П. Основи організації інформаційної діяльності у сфере управління.// Навч. посіб. – К.:МАУП, 2002. – 224 с.
Новак В.О., Матвєєв В.В., Бондар В.П., Карпенко М.О. Інформаційні системи в менеджменте // Підручник. 2-е вид. – К.:Каравела, 2010. – 536 с.
Юдин Д.Б. Вычислительные методы теории принятия решений.//М.: Наука. Гл. ред. физ. – мат. лит., 1989. – 320 с.
Downloads
Published
Issue
Section
License
Редакція Видання категорично засуджує прояви плагіату в статтях та вживає всіх можливих заходів для його недопущення. Плагіат розглядається як форма порушення авторських прав і наукової етики.
При виявлені у статті більш ніж 25% запозиченого тексту без відповідних посилань та використання лапок, стаття кваліфікується як така, що містить плагіат. У цьому випадку стаття більше не розглядається редакцією, а автор отримує перше попередження.
Автори, в статтях яких повторно виявлено плагіат, не зможуть публікуватися в усіх журналах Видавництва ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури».
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).