Проблемы и перспективы строительства доступного жилья в Украине
Keywords:
соответствие инженерного оборудования и физические состояния жилья Установление стандарта, включающие требования экологии, теплоизоляции и энергопотребления.Abstract
Обоснованно Актуальность и целесообразность строительства доступного жилья в Украине за критериями места расположения, конструктивных особенно инженерного обустройства и организации придомовой территории.References
Про житловий фонд соціального призначення. Закон України від 12.01.2006 р. № 3334-ІV [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.zakon.rada.gov.ua.
Про затвердження Державної цільової соціально-економічної програми будівництва (придбання) доступного житла на 2010-2017 роки. Постанова Кабінету Міністрів України від 11.11.2009 р. № 1249 [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.zakon.rada.gov.ua.
Введення в експлуатацію житлових будинків [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.ukrstat.gov.ua.
Єсипенко А.Д. Наукові основи забезпечення надійності і безпечної експлуатації будівель та споруд: автореф. дис. на здобуття наук. ступеня доктора техн. наук: спец. 05.23.08 «Технологія та організація промислового та цивільного будівництва» / А.Д. Єсипенко. – Дніпропетровськ, 2007. – 40 с.
Житловий фонд України [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.ukrstat.gov.ua.
Інноваційні концептуальні та формально-аналітичні інструменти обґрунтування, підготовки та впровадження будівельних інвестиційних проектів: Монографія / [С.А. Ушацький, В.О. Поколенко, О.А. Тугай та ін.]; за ред. В.О. Поколенка. – К.: Вид-во Європ. ун-ту, 2008. – 208 с.
Киевский И.Л. Инвестиционно-строительный процесс создания и реализации жилища / И.Л. Киевский // Жилищное строительство. – 2003. – № 1. – С. 2-5.
Населення України [Електронний ресурс] // Режим доступу: http://www.ukrstat.gov.ua.
Нерухомість [Електронний ресурс] // Режим доступу: http://www.asnu.net.
Петрова З.К. Категории современного малоэтажного жилища по уровню комфорта / З.К. Петрова // Жилищное строительство. – 2009. – № 1. – С. 23-25.
Пшінько О.М. Екологія житла. Радіоактивність житла: Навч. посібник / О.М. Пшінько, Л.Ф. Долина, О.М. Пристинська. – Дніпропетровськ: Вид-во ДДТУЗТ, 2007. – 176 с.
Системи технологій життєвого циклу інвестиційно-будівельної сфери діяльності: монографія / [Р.Б. Тян, П.Є. Уваров, С.В. Іванов та ін.]. – Дніпропетровськ: вид-во Маковецький Ю.В., 2010. – 344 с.
Шутенко Л.Н. Технологические основы формирования и оптимизации жизненного цикла городского жилого фонда: дисс. ... доктора техн. наук: 05.23.08 / Шутенко Леонид Николаевич. – Харьков, 2002. – 550 с.
Downloads
Published
Issue
Section
License
Редакція Видання категорично засуджує прояви плагіату в статтях та вживає всіх можливих заходів для його недопущення. Плагіат розглядається як форма порушення авторських прав і наукової етики.
При виявлені у статті більш ніж 25% запозиченого тексту без відповідних посилань та використання лапок, стаття кваліфікується як така, що містить плагіат. У цьому випадку стаття більше не розглядається редакцією, а автор отримує перше попередження.
Автори, в статтях яких повторно виявлено плагіат, не зможуть публікуватися в усіх журналах Видавництва ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури».
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).