Кінематичні особливості процесу транспортування ґрунту гвинтовим робочим органом різально-кидального типу для землерийно-транспортних машин безперервної дії
Keywords:
earthmoving machinery, earth moving vehicles, road constructionAbstract
У статті наведені кінематичні особливості процесу транспортування ґрунту гвинтовим робочим органом різально-кидального типу для землерийно-транспортних машин безпе-рервної дії. Також отримана математична модель для визначення критичної частоти обер-тання робочого органа різально-кидального типу.References
Хмара Л.А. Бульдозер з шнековим інтенсифікатором – як універсальна машина для засипки траншей / Л.А. Хмара, Р.М. Кроль // Сб. науч. тр. Строительство. Материаловедение. Машиностроение. Серия: подъемно-транспортные, строительные и дорожные маши-ны и оборудование. Вып. № 33 – Д.: ПГАСА, 2005. – С. 56 – 69.
Хмара Л.А. Визначення критичної частоти обертання шнекового інтенсифікатора першого роду / Л.А. Хмара, Р.М. Кроль // Сб. науч. тр. Строительство. Материаловедение. Машиностроение. Серия: подъемно-транспортные, строительные и дорожные машины и оборудование. Вып. № 33 – Д.: ПГАСА, 2005. – С. 70–75.
Хмара Л.А. Определение критической частоты вращения шнекового бура с учетом вертикальной скорости / Л.А. Хмара, О.І. Голубченко // Сб. науч. тр. Строительство. Материаловедение. Машиностроение. Серия: подъемно-транспортные, строительные и до-рожные машины и оборудование. Вып. № 33 – Д.: ПГАСА, 2005. – С. 76–85.
Кадыров А.С. Разработка методики расчета винтовых робочих органов большого диаметра. – В сб.: Строительные и дорожные машины и механизмы. Т.4. – Караганда, 1978. – С. 97–101.
Гаркавенко О.М. Розробка та створення швидкісних обрушуючих дискових робочих органів землерийних машин безперервної дії : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. техн. наук : спец. 05.05.04 "Машини для земляних, дорожніх і лісотехнічних робіт" / О.М. Гаркавенко. – К., 1996. – 20 с.
Downloads
Issue
Section
License
Редакція Видання категорично засуджує прояви плагіату в статтях та вживає всіх можливих заходів для його недопущення. Плагіат розглядається як форма порушення авторських прав і наукової етики.
При виявлені у статті більш ніж 25% запозиченого тексту без відповідних посилань та використання лапок, стаття кваліфікується як така, що містить плагіат. У цьому випадку стаття більше не розглядається редакцією, а автор отримує перше попередження.
Автори, в статтях яких повторно виявлено плагіат, не зможуть публікуватися в усіх журналах Видавництва ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури».
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).