Improving the technology of vibrovacuum ash concrete
Keywords:
vibrovacuum ash, electrical layer.Abstract
Theoretically substantiated and experimentally proved the possibility of improving the quality of vacuum concrete due to the compression of the electric double layer on the components of the solid phase when compacted by vibrating vacuum. For this purpose, it was proposed to inject a small amount of electrolyte into the concrete mixture. The addition of electrolyte in the optimal amount allows you to shorten the duration of vacuuming, significantly increase the strength of vacuum concrete in comparison with vacuuming concrete mixes without such an additive.
References
Фрункин А.Н. Двойной слой и механизм электрохимических процессов. – Советская наука, 1941, № 3. – С. 36-56.
Воюцкий С.С. Курс коллоидной химии. – М.: Химия, 1976. – 512 с.
Зонтач Г., Штренге К. Коагуляция и устойчивость дисперсных систем. – Л.: Химия, 1973. – 152 с.
Жужиков В.А. Фильтрование. Теория и практика разделения суспензий. 4-е изд., перераб. и доп. – М.: Химия, 1980 – 400 с.
Фридрихсберг Д.А. Курс коллоидной химии. Л: Химия, 1995. – 400 с.
Сторожук Н.А. Оптимальное управление процессом вибровакуумной обработки бетонной смеси // Известия ВУЗов. Строительство и архитектура. - 1982. - №11. – С. 93 - 97.
Сторожук Н.А. Свойства вакуумбетона // Строительные материалы и конструкции. - 1990. - №3. – С. 28 - 29.
Кусаков М.М., Макеницкая Л.И. Исследование состояния связанной воды нефтяных коллекторов // В кн.: Исследования в области поверхностных сил. – М.: Изд-во АН СССР, 1961. – С. 17 - 27.
Толстой Д.М. Скольжение жидкостей и дисперсных систем по твердым поверхностям // В кн.: Сб. трудов, посвященных памяти акад. Лазарева П.П. – М.: Изд-во АН СССР, 1956. – С. 159 - 221.
Downloads
Issue
Section
License
Редакція Видання категорично засуджує прояви плагіату в статтях та вживає всіх можливих заходів для його недопущення. Плагіат розглядається як форма порушення авторських прав і наукової етики.
При виявлені у статті більш ніж 25% запозиченого тексту без відповідних посилань та використання лапок, стаття кваліфікується як така, що містить плагіат. У цьому випадку стаття більше не розглядається редакцією, а автор отримує перше попередження.
Автори, в статтях яких повторно виявлено плагіат, не зможуть публікуватися в усіх журналах Видавництва ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури».
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).