Гравитационные бетоносмесители можно эффективно модернизировать
Keywords:
гравитационные бетоносмесители, бетонные смеси, повышение качества смесиAbstract
В работе дан анализ достоинствам и недостаткам гравитационным бетоносмесителям. Показано влияние конструкции бетоносмесителей и времени перемешивания на качество бетонной смеси. Представлены результаты испытаний эффективного модернизированного гравитационного бетоносмесителя с тросовыми интенсификаторами.References
Рыбьев И.А. Строительное материаловедение. – М.: Высш. шк., 2002. – 701 с.
Емельянова И.А., Доброходова О.В., Анищенко А.И. Современные строительные смеси и оборудование для их приготовления. – Х.: Тимченко, 2010. – 146 с.
Рульнов А.А., Беркут А.И., Захаров Я.В. Управление организацией производства строительных смесей. Строительные материалы, технологии и оборудование XXI века №11, 2002 – С. 44-45.
Богомолов А.А. Теоретические и технические основы совершенствования смесительных машин для приготовления строительных смесей: монография / А.А. Богомолов. – Из-во БГТУ, 2010. – 151 с.
Бетономешалка или бетоносмеситель. Площадка: Будінфо АТЗТ [Электронный ресурс]. - Режим доступа: http://www.trotuar.ru.
Пенчук В.А. Основы механизации малообъемных и рассредоточенных строительных и коммунальных работ. – Донецк: изд-во «Ноулидж», 2010. – 257 с.
Исследование и разработка машин для бетонных работ. Науч. тр. ВНИИстройдормаш, 1981, вып. 90. С. 79.
Назаренко І.І., Клименко О.М. Дослідження суміші в гравітаційному бетонозмішувачі. Будівництво України №8, 2008. – С.37-41.
Пенчук В.А., Лукьянец В.Б. Совершенствование гравитационных смесителей на базе основных положений синергетики. Современные проблемы строительства / Ежегодный научно-технический сборник. – Донецк: ДП «Донецкий Промстройниипроект», 2010. – С. 238-242.
Пенчук В.О., Лук’янець В.Б. Гравітаційний змішувач, що містить змішувальний барабан // Патент на корисну модель № 59769, опубл. 25.05.2011 р, Бюл. № 10, 2011 р.
Пенчук В.О., Лук’янець В.Б. Гравітаційний змішувач безперервної дії // Патент на корисну модель № 61066, опубл. 11.07.2011 р, Бюл. № 13, 2011 р.
Downloads
Issue
Section
License
Редакція Видання категорично засуджує прояви плагіату в статтях та вживає всіх можливих заходів для його недопущення. Плагіат розглядається як форма порушення авторських прав і наукової етики.
При виявлені у статті більш ніж 25% запозиченого тексту без відповідних посилань та використання лапок, стаття кваліфікується як така, що містить плагіат. У цьому випадку стаття більше не розглядається редакцією, а автор отримує перше попередження.
Автори, в статтях яких повторно виявлено плагіат, не зможуть публікуватися в усіх журналах Видавництва ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури».
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).