Analysis of the normative requirements to cast irons for frictionelements of the railroad destin ation
Keywords:
Analysis, GGG adapter, Zheleznodorozhnyj purposeAbstract
The analysis of normative requirements for m echanical properties of different types of antifriction cast irons has been realized. The analysis found that the most appropriate material for the manufacture of friction elements for the railroad destination in term s of com plex characteristics of structural strength, durability and m aintainability is nodular cast iron with m atrix hardened by the method of austempering.References
ДСТУ 3132-95 «Чавун ливарний. Технічні умови»
ГОСТ 26358-84 «Отливки из чугуна. Общие технические условия»
ГОСТ 3443-87 «Отливки из чугуна с различной формой графита»
ГОСТ 1585-85 «Чугун антифрикционный для отливок. Марки»
ГОСТ 7769-82 «Чугун легированный для отливок со специальными свойствами. Марки».
ДСТУ 3925-99 «Чавун с кулястим графітом для виливків. Марки»
ГОСТ 7293-85 «Чугун с шаровидным графитом для отливок. Марки»
ASTM:А897М-90 «Standard Specification for Austempered Ductile Iron Castings»
DIN EN 1564:1997 «Austempered Ductile Cast Iron»
ТУ У 27.1-23365425-604:2006 «Чавун з кулястим графітом ізотермічно зміцнений методом аустемперингу для виливків»
Downloads
Published
Issue
Section
License
Редакція Видання категорично засуджує прояви плагіату в статтях та вживає всіх можливих заходів для його недопущення. Плагіат розглядається як форма порушення авторських прав і наукової етики.
При виявлені у статті більш ніж 25% запозиченого тексту без відповідних посилань та використання лапок, стаття кваліфікується як така, що містить плагіат. У цьому випадку стаття більше не розглядається редакцією, а автор отримує перше попередження.
Автори, в статтях яких повторно виявлено плагіат, не зможуть публікуватися в усіх журналах Видавництва ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури».
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).