New ways of processing phosphogypsum as environmentally hazardous raw materials
Keywords:
Phosphogypsum, phosphoric acid, dehydration, sludge warehouse, phosphate rock, phosphate raw materials.Abstract
The changes of physical and mechanical properties of phosphate gypsum are examined as departure of production of mineral fertilizers from the different types of phosphoric raw material under influence of electric current. It is experimentally shown that over influence of electric current brings to work-hardening of wares from phosphate gypsum.
References
Національна доповідь про стан навколишнього природного середовища України в1998 році. – К.: Видавництво Раєвського, 2000. – 184 с.
Національна доповідь про стан навколишнього природного середовища України в2003 році. – К.: Видавництво Раєвського, 2006. – 200 с.
Національна доповідь про стан навколишнього природного середовища України в2007 році. – К.: Міністерство охорони навколишнього природно-го середовища України, 2009. – 302 с.
Національна доповідь про стан навколишнього природного середовища України в2011 році. – К.: Міністерство екології та природних ресурсів Укра-їни, LAT & K. – 2012. – 258 с.
Національна доповідь про стан навколишнього природного середовища в Україні у1996 році: [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://file.menr.gov.ua/publ/nreport/nd96/ukrvers/index.htm
Орлинская О. В. О влиянии электромагнитных полей на образование гид-ротермально-метасоматических рудных формаций/ О. В. Орлинская, Д. С. Пикареня, Г. М. Стовас[та ін.] // Зб. наук. праць УкрДГРІ. – 2007. – №2. – С. 98–104.
Орлинская О. В. Экспериментальные исследования по изучению влияния термоэлектрических полей на горные породы и минералы/ О. В. Орлинская, Д. С. Пикареня, Н. В. Билан[та ін.] // Науковий вісник НГУ. – 2005. – №9. – С. 45–48.
Пикареня Д. С. Экспериментальные исследования по изучению воздейст-вия тепловых и электромагнитных полей на породы коры выветривания серпентинитов/ Д. С. Пикареня, О. В. Орлинская, П. И. Гладун// Науковий вісник НГУ. – 2008. – №3. – С. 44–48.
Downloads
Issue
Section
License
Редакція Видання категорично засуджує прояви плагіату в статтях та вживає всіх можливих заходів для його недопущення. Плагіат розглядається як форма порушення авторських прав і наукової етики.
При виявлені у статті більш ніж 25% запозиченого тексту без відповідних посилань та використання лапок, стаття кваліфікується як така, що містить плагіат. У цьому випадку стаття більше не розглядається редакцією, а автор отримує перше попередження.
Автори, в статтях яких повторно виявлено плагіат, не зможуть публікуватися в усіх журналах Видавництва ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури».
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).