Features crystallographic relations between the lattices of the primary and eutectoid ferrite
Keywords:
Microdiffraction, ferrite, Cementite.Abstract
By diffraction microscopy and micro diffraction shows that in 8 cases out of a hundred and between eutectoid ferrite and doevtektoidnyh no limits. In eutectoid ferrite grains can be located up to six elementary colonies cementite. Proposed elementary called pearlite colony formation in which ferrite and cementite are single crystals, conjugated to orientation relationship Isaycheva or Pietsch.References
Гриднев В. Н., Гаврилюк В. Г., Мешков Ю. Я. Прочность и пластичность холоднодеформированной стали. – Киев: «Наукова думка», – 1974, 232 с.
Kурдюмов Г.В., Утевский Л.М, Энтин Р.И. Превращения в железе и стали. – М.: Наука. – 1977. 238 с.
Hultgren A., Ölin H. Nuclеation and growth of pearlite. Jernkontorr. // Ann., – 1960, Vol. 144, – P. 356-391.
Hillert M. The formation of pearlite. AIME // Symposium on decomposition of austenite by diffusional processes.: Intersci. publ., New York,- 1962 – P. 197-237.
Сухомлин Г.Д. Кристаллографические особенности перлита доэвтектоидной стали. // ФММ – 1976, т. 42, – вып. 5.– С. 965-970.
Утевский Л.М. Дифракционная электронная микроскопия в металловедении – М.: Металлургия. 1973. – 584 с.
Эндрюс К., Дайсон Д., Киоун С. Электронограммы и их интерпретация. / Пер. с англ. М.П. Усикова, под ред. Л.М. Утевского, – М.: Мир. 1971. – 256 с.
Исайчев И. В. Ориентация цементита в отпущенной углеродистой стали. // Журнал технической физики. – 1947, – т. 17. – C. 835-838.
Pitsch W. Der Orientiеrung szusam menhang zwischen Zementit und Ferrit in Pearlit // Acta Met. – 1962, – Vol.
– Р. 79-80 (errata, Acta Met., – 1962, – Vol. 11, – P. 906).
Downloads
Published
Issue
Section
License
Редакція Видання категорично засуджує прояви плагіату в статтях та вживає всіх можливих заходів для його недопущення. Плагіат розглядається як форма порушення авторських прав і наукової етики.
При виявлені у статті більш ніж 25% запозиченого тексту без відповідних посилань та використання лапок, стаття кваліфікується як така, що містить плагіат. У цьому випадку стаття більше не розглядається редакцією, а автор отримує перше попередження.
Автори, в статтях яких повторно виявлено плагіат, не зможуть публікуватися в усіх журналах Видавництва ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури».
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).