Анализ зачерпывающей способности скрепера с импульсными колебаниями ковша
Keywords:
scraper design scheme, the ability to scoop scraper, depending digging resistance, calculation of the resistance of the scraper digging bucket, pulse oscillation of the bucketAbstract
Проанализированы конструктивные схемы скреперов с задним расположением гидромеханизма подъема-опускания ковша, с передним и задним гидромеханизмами подъема-опускания ковша и предложена новая конструктивная схема с гидромеханизмами импульсных колебаний ковша в вертикальной и горизонтальной плоскостях при копании. Выявлены преимущества предложенной схемы с точки зрения снижения сопротивления копанию и затрат энергии на процесс копания по сравнению с традиционными конструктивными схемами скреперов.References
Плешков Д.И. Возможное улучшение компоновочной схемы скреперов // Строительные и дорожные машины. 1978. №7. С.7-8.
Шемякин С.А., Иванченко С.Н., Мамаев Ю.А. Ведение открытых горных работ на основе совершенствования выемки пород. – М.: Издательство «Горная книга». 2006. – 315с.
Патент на изобретение №2188279 С1. Россия. Е02F 3/64. Скрепер /Шемякин С.А./ Заявл. 27.03.2001; Опубл. 27.08.2002, Бюл. №24.
Шемякин С.А., Иванченко С.Н., Чебан А.Ю., Матвеев Д.Н., Белов В.Е. Скреперы для работы по послойно-полосовым технологиям// Горное оборудование и электромеханика, 2011, №4, С.17-21.
Патент на изобретение №2283923 С2 Россия. E02F 3/64. Скрепер/ Клигунов Е.С., Шемякин С.А., Оникиенко А.В/ заявл. 04.11.2004. Опубл. 20.09.2006. Бюл. №26.
Зеленин А.Н. и др. Машины для земляных работ. Учебное пособие для вузов. М., «Машиностроение», 1975, – 424 с.
Анохин А.Н., Петерс Е.Р., Эвенитов И.М., Хархута Н.Я. Дорожные машины (основы теории и расчета). М., Дориздат, 1950, – 159 с.
Патент на изобретение № 2460850 С2 Е02F 3/64. Скрепер/ Шемякин С.А., Белов В.Е., Матвеев Д.Н., Чебан А.Ю. / заявл. 11.03.2011. Опубл. 10.07.2012. Бюл. №25.
Downloads
Issue
Section
License
Редакція Видання категорично засуджує прояви плагіату в статтях та вживає всіх можливих заходів для його недопущення. Плагіат розглядається як форма порушення авторських прав і наукової етики.
При виявлені у статті більш ніж 25% запозиченого тексту без відповідних посилань та використання лапок, стаття кваліфікується як така, що містить плагіат. У цьому випадку стаття більше не розглядається редакцією, а автор отримує перше попередження.
Автори, в статтях яких повторно виявлено плагіат, не зможуть публікуватися в усіх журналах Видавництва ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури».
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).