Визначення оптимальних параметрів двохярусного безтраншейного кабелеукладача
Keywords:
bunk cable layers, trenchless cable layers, cutting depth, cutting widthAbstract
Викладено результати теоретичних і експериментального досліджень впливу відношення між глибинами різання h2/h1 на опір переміщенню двоярусного кабелеукладача РΣ в залежності від відношень між ширинами різання b2/b1 для трьох типів ґрунту.
References
Ґрунтозахисні та енергозберігаючі машини для прокладки підземних кому-нікацій/С. В. Кравець – Рівне: Видавництво РДТУ, 1999. – 277с.
Хайзерук Е. М. Машины и механизмы для прокладки кабеля. М.: Машиностроение, 1991. – 352с.
Кравець С. В. Теорія руйнування робочих середовищ. Навчальний посібник. – Рівне: НУВГП, 2008. – 124 с.
Нечидюк А.А., Розробка і дослідження двохярусного Безтраншейного укладача підземних комунікацій: Автореф. дис. канд. техн. наук. – Дніпропетровськ – 2002. – 21с.
Ткачук В. Ф., Кравец С. В., Романовский А. Л. Тенденции развития рабочих органов бестраншейных дреноукладчиков В. ш.: Гидромелиорация и гидротехническое строительство. – 1988 вып. 16, С. 90-93.
Зухба А. Г. Перспективы применения бестраншейных и траншейных технологий укладки линий связи в прочных грунтах / Гірн., буд., дор. і меліор. машини: Респ. міжвід. наук. – техн. зб. – К.: КДТУБіА, 1997. – Вип. 51. – С. 73–80.
Downloads
Issue
Section
License
Редакція Видання категорично засуджує прояви плагіату в статтях та вживає всіх можливих заходів для його недопущення. Плагіат розглядається як форма порушення авторських прав і наукової етики.
При виявлені у статті більш ніж 25% запозиченого тексту без відповідних посилань та використання лапок, стаття кваліфікується як така, що містить плагіат. У цьому випадку стаття більше не розглядається редакцією, а автор отримує перше попередження.
Автори, в статтях яких повторно виявлено плагіат, не зможуть публікуватися в усіх журналах Видавництва ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури».
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).