Wall enclosing in the application of the system of warming plaster
Keywords:
Calculation, layer, insulationAbstract
The article presents the results of determining of the thickness of the insulation of external walls of buildings, which will satisfy the new Ukrainian regulatory requirements, and the comparison of calculation results with account of linear and point thermal conductive inclusions of wall enclosing and without consideration of their impact.References
EN ISO 14683 Thermal bridges in building construction — Linear thermal transmittance — Simplified methods and default values. – Maggio. – 2008.
www.ukrstat.gov.ua
ДБН В.2.6 31:2006 «Конструкції будинків і споруд. Теплова ізоляція будівель». – К.: Мінбуд України, 2006. – 68 с.
ДСТУ ISO 10211-1:2005 «Теплопровідні включення в будівельних конструкціях. Обчислення теплового потоку та поверхневої температури. Частина 1. Загальні методи» – К.: Дерспоживстандарт України, 2008. – 38 с.
ДСТУ ISO 10211-2:2005 «Теплопровідні включення в будівельних конструкціях. Обчислення теплового потоку та поверхневої температури. Частина 2. Лінійні теплопровідні включення» – К.: Дерспоживстандарт України, 2008. – 12 с.
ДСТУ Б В.2.6-189:2013 «Методи вибору теплоізоляційного матеріалу для утеплення будівель» – К.: Мінбуд України, 2013.
Звіт про науково-дослідну роботу ДП НДІБК «Дослідження сучасних теплоізоляційних систем та розробка принципових будівельно-технічних рішень термореконструкції фасадів житлових будинків 1960-1995 років забудови з метою підвищення їх енергоефективності та зниження рівня споживання енергоресурсів будівель житлового фонду» – К.: ДП НДІБК Мікрегіонбуду України, 2012. – 94 с.
Колесник Є. С. Визначення товщини теплоізоляційного шару зовнішніх стін монолітно-каркасних будинків за критерієм допустимої величини приведеного опору теплопередачі // Строительство и техногенная безопасность. – 2012. – № 41. – С. 132 – 139.
Савйовский В. В., Джалалов М. Н., Савйовский А. В. Энергоаудит и термомодернизация зданий // Будівництво України. –2010. – № 6. – С. 3–7
СердюкВ. Р., ФранишинаС. Ю. Макроекономічні аспекти політики енергозбереження в Україні // Будівельні матеріали, вироби та санітарна техніка. – 2010. – Вип. 36. – С. 59 – 62.
Downloads
Published
Issue
Section
License
Редакція Видання категорично засуджує прояви плагіату в статтях та вживає всіх можливих заходів для його недопущення. Плагіат розглядається як форма порушення авторських прав і наукової етики.
При виявлені у статті більш ніж 25% запозиченого тексту без відповідних посилань та використання лапок, стаття кваліфікується як така, що містить плагіат. У цьому випадку стаття більше не розглядається редакцією, а автор отримує перше попередження.
Автори, в статтях яких повторно виявлено плагіат, не зможуть публікуватися в усіх журналах Видавництва ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури».
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).