Теплопотери многоэтажных зданий при различной ориентации и выполнении новых нормативных требований дбн в.2.6-31:2006
Keywords:
Зданий, строительство, требованиий.Abstract
В статье обобщены сведения о факторах, влияющих на выбор глубины заложения и конструкции фундамента, изложены практические рекомендации для проектирования рациональных конструкций фундаментов малоэтажных зданий. Приведенные сведения и рекомендации могут быть полезными для строительства индивидуальных экологических зданий.References
Directive 2010/31/EU of the european parliament and of the council of 19 May 2010 on the energy performance of buildings – [Електроннийресурс] – Official Journal of the European Union – 23 р. – Режимдоступудосайту: http://www.energy.eu/directives/2010-31-EU.pdf
Конструкціїбудинківтаспоруд. Тепловаізоляція будівель: ДБНВ.2.6-31:2006. зі Зміною №1 від 1 липня 2013 року – [Чиннийз 01.04.2007].- К.: МінбудУкраїни, 2006. – 70 с. – (Державні будівельні нормиУкраїни).
Проектування. Настанова з розроблення та складанняенергетичного паспорта будинків при новому будівництві та реконструкції: ДСТУ-Н Б А.2.2-5:2007 – [Чинний з 01.07.2008].- К.: МінрегіонбудУкраїни, 2008. - 44 с. – (Державний стандарт України).
Основні вимоги до будинків і споруд, економія енергії:ДБН В.1.211-2008МінбудУкраїни, 2008.– (Державні будівельні норми України)
Коваль Е.А. Энергоэффективностьархитектурноконструктивных систем малоэтажныхжилых зданий: Дис. канд. техн. наук: 05.23.01. / Коваль Е.А. – Днепропетровск, 2012. – 152с.
Коваль О.О. Енергоефективність малоповерхових будівель в залежності від їх об’ємно-планувальних, архітектурних та конструктивних особливостей/ Коваль О.О., Савицький М.В., Юрченко Є.Л., Ковтун-Горбачова Т.А., Луценко Ю.О // Строительство, материаловедение, машиностроение. Дн-вск: ПГАСА, 2011.- Вип. №58 – С.395-400
EN ISO 13790:2008 Energyperformanceofbuildings - Calculation of energy use for space heating and cooling – CEN – 162 p.
Downloads
Published
Issue
Section
License
Редакція Видання категорично засуджує прояви плагіату в статтях та вживає всіх можливих заходів для його недопущення. Плагіат розглядається як форма порушення авторських прав і наукової етики.
При виявлені у статті більш ніж 25% запозиченого тексту без відповідних посилань та використання лапок, стаття кваліфікується як така, що містить плагіат. У цьому випадку стаття більше не розглядається редакцією, а автор отримує перше попередження.
Автори, в статтях яких повторно виявлено плагіат, не зможуть публікуватися в усіх журналах Видавництва ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури».
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).