National ideological principles of eco-construction to ukraine
Keywords:
Минуле, теперішнє, майбутнєAbstract
The article is devoted national ideological principles of eco-construction to UkraineReferences
Вовк Х. В. Студії української етнографії та антропології. – К. : Мистецтво, 1995. – 324 с.
Данилюк А. Г. Давня архітектура українського села. Етнографічний нарис. - К.:Техніка, 2008. – 256 с.
Данилюк А. Г. Українська хата [Текст] / А. Г. Данилюк. — К. : Наукова думка, 1991. — 110 с.
Довженко О. Хата [Текст] // Режим доступу: http://www. ukrcenter.com
Етнографія України [Текст] : навч. посіб. для студ. вищ. навч. закл. / за ред. С. А. Макарчука. — 2-е вид., переробл. і допов. — Львів : Світ, 2004. – 518
Євсєєва Г. П. Розвиток українського села справжній чи умовний пріоритет державної політики?/ І. І. Куліченко, М. В. Савицький // Строительство, материаловедение, машиностроение :сб. науч. трудов. Вып.68.- Д. : ПДАБА, 2013.-С.188-196
Євсєєва Г. П. Традиції українського народу у формуванні архітектурної забудови екопоселень // Вісник «ПДАБА».- 2013. № 10. – С. 62 – 68.
Євсєєва Г.П. Українська хата як об’єкт матеріальнодуховної культури у вивченні історії українського етносу // Україна в етнокультурному вимірі століть. До 175-річчя з дня народження видатного українського етнографа Павла Чубинського: зб. наук. праць. – К. : Інститут етнології та краєзнавства, 2014. – вип.. 3. – 404 с. – С.272 – 280.
Канак Ф. Національна ідея : поняття і принцип / Ф. Канак // Розбудова держави. – 1994. – № 11. – С.16 – 23.
Конституція України : прийнята на п’ятій сесії Верховної Ради України 28 червня 1996 р. зі змінами згідно з Законом України від 8 груд. 2004 р. № 2222. – К. : Парлам. вид-во, 2006. – 159 с. – (Бібліотека офіційних видань).
Кульчицький О. П. Український персоналізм. Філософська й етнопсихологічна синтеза. – Мюнхен-Париж : Вільний університет, 1985. – 192 с.
Курас І. Етнополітологія. Перші кроки становлення / І. Курас. – К. : Генеза, 2004. – 736 с
Кафарський В. І. , Савчук Б.П. Етнологія. Підручник. – К. : Центр навчальної літератури, 2006.– 423 с.
Липа Ю. Призначення України // Українська державницька ідея : антологія політ. традиціоналізму / [укладач О. Шокало та ін.] / Ю. Липа – К. : МАУП, 2007. – 520 с.
Петриківський розпис включено ЮНЕСКО до Списку нематеріальної культурної спадщини людства [Текст з екрану] // Режим доступу: http://www.kmu.gov.ua/control/publish/article?art_id=246896748
Прибега Л. В. Народное зодчество Украины.- К. : Будівельник,1987.- 104 с.
Самойлович В. П. Народное архитектурное творчество Украины.- К. : Будівельник,1989.- 344с.
Ситник П. Проблеми формування національної самосвідомості в Україні : монографія / П. Ситник, А. Дербак. – К., 2004. – 227 с.
Downloads
Published
Issue
Section
License
Редакція Видання категорично засуджує прояви плагіату в статтях та вживає всіх можливих заходів для його недопущення. Плагіат розглядається як форма порушення авторських прав і наукової етики.
При виявлені у статті більш ніж 25% запозиченого тексту без відповідних посилань та використання лапок, стаття кваліфікується як така, що містить плагіат. У цьому випадку стаття більше не розглядається редакцією, а автор отримує перше попередження.
Автори, в статтях яких повторно виявлено плагіат, не зможуть публікуватися в усіх журналах Видавництва ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури».
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).