Энергоэффективность зданий с учетом новых нормативных требований украины
Keywords:
Анализ стандартов, сезонный метод, удельные затратыAbstract
Переход в Украине на новый стандарт по определению затрат тепла на отопление и охлаждение зданий, изменения в отечественных нормативных требованиях к теплоизоляции зданий, а также уточненная климатическая информация, позволяют выполнять расчеты на европейском уровне. Выполненные расчеты по существующей и европейской методикам показали правомерность таких нововведений. Намечены проблемные места в методике расчетов, требующие уточнений на национальном уровне.
References
Конструкції будівель і споруд. Теплова ізоляція будівель: ДБН В 2.631:2006. [Чинний від 2006-09-09]. – К.: Мінрегіонбуд України, 2009. - 71 с. Зі Зміною №1 - (Національний стандарт України).
Захист від небезпечних геологічних процесів, шкідливих експлуатаційних впливів, від пожежі. Будівельна кліматологія: ДСТУН Б В.1.1–27:2011. [Чинний від 2012-07-01]. – К.: Мінрегіонбуд України, 2008. - 127 с. - (Національний стандарт України).
Енергоефективність будівель. Розрахунок енергоспоживання при опаленні та охолодженні (EN ISO 13790:2008, ІDТ): ДСТУ Б EN ISO 13790:2012. - К.: Мінрегіонбуд України, 2008. - 238 с. - (Національний стандарт України).
Проектування. Настанова з розроблення та складання енергетичного паспорта будівель при новому будівництві та реконструкції: ДСТУ-Н Б.А.2.2-5:2007. [Чинний від 2008-07-01]. – К.: Мінрегіонбуд України, 2008. - 43 с. - (Національний стандарт України).
Будинки і споруди. Житлові будинки. Основні положення: ДБН В.2.215-2005. [Чинні від 2006-01-01]. – К.: Мінрегіонбуд України, 2006. - 76 с. Зі Зміною №1 - (Національний стандарт України).
Колесник Є.С. Визначення лінійних та точкових коефіцієнтів теплопередачі найпоширеніших теплопровідних включень в огороджувальних конструкціях / Будівельні конструкції: Міжвідомч. наук.–техн. зб. праць (будівництво). Вип. 77. – К.: ДП НДІБК, 2013. С. – 50 – 54.
Downloads
Published
Issue
Section
License
Редакція Видання категорично засуджує прояви плагіату в статтях та вживає всіх можливих заходів для його недопущення. Плагіат розглядається як форма порушення авторських прав і наукової етики.
При виявлені у статті більш ніж 25% запозиченого тексту без відповідних посилань та використання лапок, стаття кваліфікується як така, що містить плагіат. У цьому випадку стаття більше не розглядається редакцією, а автор отримує перше попередження.
Автори, в статтях яких повторно виявлено плагіат, не зможуть публікуватися в усіх журналах Видавництва ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури».
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).