Возможности при вакуумировании бетонных смесей в монолитных конструкциях зданий и сооружений
Keywords:
Возведение сооружений, монолитный железобетон, пластификаторAbstract
Интенсивное твердение вакуумбетона в начальный период предоставляет возможность сократить сроки выдержки отформованных конструкций в опалубке в 2…3 раза, что дает возможность значительно уменьшить объем (количество) опалубки на строительной площадке. Кроме того, высокая структурная прочность вакуумбетона сразу же после формования позволяет осуществлять немедленную распалубку таких конструкций, как стены, колонны и др. Повышенная на 30% и более прочность вакуумбетона позволяет снизить расход цемента на 15…20% в сравнении с виброуплотненным (при получении равнопрочных бетонов). Интенсивное твердение монолитного вакуумбетона даже при пониженных (положительных) температурах позволяет получить проектную прочность бетона в 28-ми суточном возрасте, не применяя дорогостоящего электропрогрева и других способов ускорения твердения бетона.References
Гордон, С.С. К вопросу вакуумирования бетона каркасных железобетонных сооружений [Текс] / С.С. Гордон // Строительная промышленность. – 1949. – С. 13-18.
Временная инструкция по вакуумированию бетона в бетонных конструкциях при производстве строительных изделий [Текст]. – М.: Госстройиздат, 1951. – 68 с.
Гершберг, О.А. Вакуумирование бетона в монолитных конструкциях [Текст] / О.А. Гершберг. – М.: Стройиздат, 1952. – 60 с.
Таращинский, Е.Г. Вакуумированный бетон в дорожном строительстве [Текст] / Е.Г. Таращинский. – М.: Дориздат, 1952. – 64 с.
Сторожук, Н.А. Теоретические исследования по вакуумированию бетонных смесей [Текст]. Н.А. Сторожук // Вісник ПДАБА. – Д.: ПДАБА. – 2012. – № 2-3. – С. 32-38.
Соколов, И.А. Бетонные смеси для транспортирования бетононасосами и вакуумной обработки при возведении монолитных конструкций [Текст]. И.А. Соколов, А.Н. Березюк, А.Р. Аббасова // Вісник ПДАБА. – Д.: ПДАБА. – 2012. – № 7-8 – С. 64-70.
Лермит, Р. Проблемы технологии бетона [Текст] / Р. Лерми т. – М.: Госстройиздат, 1959. – 294 с.
Downloads
Published
Issue
Section
License
Редакція Видання категорично засуджує прояви плагіату в статтях та вживає всіх можливих заходів для його недопущення. Плагіат розглядається як форма порушення авторських прав і наукової етики.
При виявлені у статті більш ніж 25% запозиченого тексту без відповідних посилань та використання лапок, стаття кваліфікується як така, що містить плагіат. У цьому випадку стаття більше не розглядається редакцією, а автор отримує перше попередження.
Автори, в статтях яких повторно виявлено плагіат, не зможуть публікуватися в усіх журналах Видавництва ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури».
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).