Совершенствования полевого метода определения трения по боковой поверхности и под острием сваи
Keywords:
Методика совершенствования, боковая поверхность, сваиAbstract
В статье приведены результаты исследования геотехнических изысканий, в том числе исследования почвы при проведении полевых испытаний грунтов сваями. Проанализирована работа сваи при проведении этих испытаний классическим методом, описано недостатки и осложнения. Представлена новая методика совершенствования способа определения несущей способности свай по боковой поверхности и острию, что значительно повышает точность полученных результатов.References
ГОСТ 5686-94. Грунты. Методы полевых испытаний сваями. [Текст]. – М.: Минстрой России, 1995. – 40 с.
ДБН В.2.1-10-2009. Зміна №1. Основи та фундаменти будинків і споруд. Основні положення проектування [Текст]. – К.: Мінрегіонбуд України, 2011. – 54 с.
ДСТУ Б В.2.1 -21:2010. Палі. Визначення несучої здатності за результатами польових випробувань [Текст]. – К.: Мінрегіонбуд України, 2011. – 11 с.
ДСТУ-Н Б EN 1997-1:2004. Єврокод-7. Геотехнічне проектування. Частина 1. Загальні правила (EN 1997-1:2004, IDT) [Текст]. – Чинний від 01.07.2013. – К.: Мінрегіонбуд України, 2011. -190 с.
ДСТУ-Н Б EN 1997-2:2007. Єврокод-7. Геотехнічне проектування. Частина 2. Дослідження та випробування ґрунтів (EN 1997-2:2006, IDT) [Текст]. – Чинний від 01.07.2013. – К.: Мінрегіонбуд України, 2011. -190 с.
Основні принципи Єврокоду 7. Геотехнічне проектування [Текст]: Передмова до статті Р. Франка / Слюсаренко Ю. С., Корнієнко М. В. // Журнал "Світ геотехніки", №1. – Запоріжжя, 2008. – С. 7 – 16.
Decoding Eurocode 7 [Text] / Andrew Bond and Andrew Harris. 1st ed. – London and New York: Taylor and Francis, 2008. – 598 p.
Designers Guide to EN 1997-1. Eurocode 7: Geotechnical design – General rules / R. Franck, C. Baunduin, R. Driscoll, M. Kavvadas, N. Krebs Ovesen, T. Orr and Schuppener. – London: Thomas Telford Ltd, 2004.
Downloads
Published
Issue
Section
License
Редакція Видання категорично засуджує прояви плагіату в статтях та вживає всіх можливих заходів для його недопущення. Плагіат розглядається як форма порушення авторських прав і наукової етики.
При виявлені у статті більш ніж 25% запозиченого тексту без відповідних посилань та використання лапок, стаття кваліфікується як така, що містить плагіат. У цьому випадку стаття більше не розглядається редакцією, а автор отримує перше попередження.
Автори, в статтях яких повторно виявлено плагіат, не зможуть публікуватися в усіх журналах Видавництва ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури».
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).