Сравнительный анализ методов укрепления земляного полотна
Keywords:
Конструктивные методы, развитие деформаций, сооружениеAbstract
В данной статье рассмотрены наиболее распространенные методы укрепления земляного полотна и основные их недостатки. Одним из перспективных методов признано струйную цементацию, которая зарекомендовала себя как эффективную и недорогую технологию, основным недостатком которой является недостаточный объем рекомендаций по выбору параметров технологического процесса.References
Закон України Про Комплексну програму утвердження України як транзитної держави у 2002-2010 роках [Електрон. ресурс]. – Режим доступу: http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/3022-14
Законопроект України «Державна цільова програма реформування залізничного транспорту на 2010-2019 роки» від 16 грудня 2009 р. № 1390 [Електрон. ресурс]. – Режим доступу: http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1390
ЦП-0138. Інструкція з улаштування та утримання колії залізниць України/ Е.І.Даніленко, В.О.Яковлев, А.М.Орловський та інші. – К.: НКТБ колійного господарства Укрзалізниці, 2006.- 56 с.
Камбефор А. Инъекция грунтов. Принципы и методы. М.: Энергия, 1971. 336 с.
Патент 2133795 Способ закрепления грунта/ A.M. Голованов, В.И. Пашков; Авт. A.M. Голованов, В.И. Пашков, В.И. Сергеев. - Заявл. 03.12.97 № 97120673/03; Опубл. 27.07.99 Бюл. № 21
Патент 2103441 Способ закрепления грунта/ A.M. Голованов, В.И. Пашков; A.M. Голованов, В.И. Пашков, В.И. Сергеев. - Заявл. 07.06.96 № 96111630/03; Опубл. 27.01.98 Бюл. №3.
Грицык В.И. Возможные деформации земляного полотна: Учебное иллюстрированное пособие для студентов вузов, техникумов и колледжей железнодорожного транспорта. М.: Маршрут, 2003. 64 с.
Downloads
Published
Issue
Section
License
Редакція Видання категорично засуджує прояви плагіату в статтях та вживає всіх можливих заходів для його недопущення. Плагіат розглядається як форма порушення авторських прав і наукової етики.
При виявлені у статті більш ніж 25% запозиченого тексту без відповідних посилань та використання лапок, стаття кваліфікується як така, що містить плагіат. У цьому випадку стаття більше не розглядається редакцією, а автор отримує перше попередження.
Автори, в статтях яких повторно виявлено плагіат, не зможуть публікуватися в усіх журналах Видавництва ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури».
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).