Коммерциализация научных разработок в строительной отрасли (на примере разработки СОУ Д.1.2 "нормативы затрат труда для определения стоимости работ по оценке технического состояния и эксплуатационной пригодности конструкций зданий и сооружений»)
Keywords:
Лизинг, право пользоваться, информационных автоматизированных систем,Abstract
В статье обосновании теоретических и экономические аспекты категории "коммерциализация научных разработок в строительной отрасли", ее способов реализации на рынке. Рассмотрены способы коммерциализации научной разработки на примере СОУ Д.1.2-02495431-001: 2008 "Нормативы затрат труда для определения стоимости работ по оценке технического состояния и эксплуатационной пригодности конструкций зданий и сооружений". Установлено, что коммерциализацию научных разработок можно считать стратегическим источником достижения конкурентных преимуществ на строительном рынке.References
Зубко О.В. Теоретичні аспекти комерціалізації інновацій в умовах глобалізації / Зубко О.В /Будівельна наука в системі забезпечення ефективної роботи будівельної галузі України. – К.: 2010 – С. 2.-10
Влалыка М.В. Коммерциалызация результатов научно-техныческой деятельности ВУЗов: цели, формы, проблемы // Владыка М.В. Университетское управление. 2009. – №5. – С.54-63.
Соболев Н.А. Предпринимательская деятельность в сфере коммерциализация инноваций [Текст]: дис. канд. екон. наук: 08.00.05/Соболев Н.А. –М., 2007. – 190 с.
Шингур М.В. Організаційно-економічний механізм комерціалізації науково-технічних розробок [Текст]: автореф. дис. канд. екон. наук: 08.02.02/ Шингур М.В. – Київ.нац.ун-т ім. Шевченка. – К., 2003. – 21 с.
Мешко Н.П. Комерціалізація результатів науково-технічної діяльності у сфері міжнародного науково-технічного обміну/ Мешко Н.П., Робота П.В. Економічний простір, 2008. – №12/1. С. 40-46.
Железный В.Б. Коммерциализация прав на результаты научнотехнической деятельности./ Железный В.Б. Знание. Понимание. Умение. 2007. –№ 3. – С. 162–169
Downloads
Published
Issue
Section
License
Редакція Видання категорично засуджує прояви плагіату в статтях та вживає всіх можливих заходів для його недопущення. Плагіат розглядається як форма порушення авторських прав і наукової етики.
При виявлені у статті більш ніж 25% запозиченого тексту без відповідних посилань та використання лапок, стаття кваліфікується як така, що містить плагіат. У цьому випадку стаття більше не розглядається редакцією, а автор отримує перше попередження.
Автори, в статтях яких повторно виявлено плагіат, не зможуть публікуватися в усіх журналах Видавництва ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури».
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).