О расчете комбинированных узлов сталежелезобетонных конструкций в соответствии с новым национального стандарта
Keywords:
Комбинированные узлы, расчет по деформационному методу, метод расчета, упругий, упруго-пластический и жестко-пластический расчетыAbstract
Изложены основные положения классификации комбинированных узлов сталежелезобетонных конструкций рам каркасов зданий по жесткости и несущей способностью. В зависимости от классификации узла выбирается метод расчета: упругий, упруго-пластический и жестко-пластический расчеты. Использованный в разрабатываемой ДСТУ подход для расчета и проектирования комбинированных узлов сталежелезобетонных элементов в рамах каркасов зданий позволяет максимально учитывать фактическую работу компонентов узлов. Для определения несущей способности и жесткости компонентов узлов используется единый методологический поход, а именно, расчет по деформационному методу.References
ДБН В.2.6-160:2010 «Сталезалізобетонні конструкції. Основні положення» / Мінрегіонбуд України. Київ – 2011 – 55 с.
Єврокод-4: Проектування комбінованих сталезалізобетонних конструкцій – Частина 1-1: Загальні норми і правила для будівель / Український переклад англомовної версії. НДІБК – Київ, 2007 – 118 с.
Аметов Ю.Г. До розробки ДСТУ з розрахунку і конструювання згинальних та стиснутих сталезалізобетонних елементів / Ю.Г. Аметов, А.М. Бамбура, Ю.С. Слюсаренко, Л.І. Стороженко // Зб. науков. пр. «Сталезалізобетонні конструкції: Дослідження, проектування, будівництво, експлуатація», вип. 10. – Полтава: НТУ, 2012. – С. 42-49.
Аметов Ю.Г. Розрахунок позацентрово стиснутих сталезалізобетонних конструкцій за деформаційним методом / Ю.Г. Аметов, А.М. Бамбура // Сб. науков. пр. «Будівельні конструкції», вип. 78. – Київ: ДП НДІБК, 2013. – С. 150-157.
ДБН В.2.6-163:2010 «Сталеві конструкції. Норми проектування, виготовлення і монтажу» / Мінрегіонбуд України. Київ – 2011 – 202 с.
Downloads
Published
Issue
Section
License
Редакція Видання категорично засуджує прояви плагіату в статтях та вживає всіх можливих заходів для його недопущення. Плагіат розглядається як форма порушення авторських прав і наукової етики.
При виявлені у статті більш ніж 25% запозиченого тексту без відповідних посилань та використання лапок, стаття кваліфікується як така, що містить плагіат. У цьому випадку стаття більше не розглядається редакцією, а автор отримує перше попередження.
Автори, в статтях яких повторно виявлено плагіат, не зможуть публікуватися в усіх журналах Видавництва ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури».
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).