The study of occupational injuries in the construction industry with the use of a systematic approach
Keywords:
occupational injuries, falls from height, system approach, qualifying training.Abstract
Using a systematic approach and methods of mathematical statistics in the analysis of occupational injuries with fatal fall victim to a height in the construction industry has allowed to define closeness of the relationship between the qualification and training of the employee level injury.References
Травматизм на виробництві у 2012 році: Статистичний бюлетень. - К.: Державний комітет статистики України, 2013. - 151 с.
Правила охорони праці під час виконання робіт на висоті. - К.: Основа, 2007. - 112 с.
Закон України «Про охорону праці». 14 жовтня 1992 року N 2694-ХІІ.
Таірова Т.М. Ризик смертельного травмування працівників у будівельній галузі / Т.М.Таірова // Проблеми охорони праці в Україні. К.: ННДІПБОП, 2012. - Вип. 22. - С. 38-48.
Романенко Н.В. Забезпечення ефективних заходів з профілактики виробничого травматизму під час виконання робіт на висоті /Н.В.Романенко // Комунальне господарство міст: Наук.-техн. збірник.- К. - Харьків: Основа, 2010. - Вип. 91. - С. 69-74.
Сліпачук О.А. Смертельний травматизм від падіння з висоти у сільському господарстві / О.А.Сліпачук, В.Х.Білоусова /Інформаційний бюлетень з охорони праці. - К.: ННДІПБОП, 2008.- №2 (48).- С.16-22.
Лесковець В.І. / В.І. Лесковець, Л.О. Мітюк, Т.О. Попова // Інформаційний бюлетень з промислової безпеки. - К.: ННДІПБОП. 2007.- № 4 (8).- С.15-17.
Левченко В. I. Аналіз нещасних випадків пов’язаних з падінням працівників на виробництві / В. I. Левченко, Н.В. Романенко, О.А. Сліпачук, В.І. Лесковець // Інформаційний бюлетень з охорони пращ. - К.: - ННДІПБОП, 2009.-№4 (54).- С.9-13.
Таірова Т.М. Аналіз і прогнозування вікової диференціації виробничого травматизму в України / Т.М.Таірова // Проблеми охорони праці в Україні К.: ННДІПБОП, 2012. - Вип. 24. - С. 49-58.
Downloads
Published
Issue
Section
License
Редакція Видання категорично засуджує прояви плагіату в статтях та вживає всіх можливих заходів для його недопущення. Плагіат розглядається як форма порушення авторських прав і наукової етики.
При виявлені у статті більш ніж 25% запозиченого тексту без відповідних посилань та використання лапок, стаття кваліфікується як така, що містить плагіат. У цьому випадку стаття більше не розглядається редакцією, а автор отримує перше попередження.
Автори, в статтях яких повторно виявлено плагіат, не зможуть публікуватися в усіх журналах Видавництва ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури».
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).