Результаты экспериментальных исследований эффективности применения гидравлического грейфера с центральным винтовым якорем
Keywords:
строительные машины, грейферное оборудование, разработка грунтов, грейферный ковшAbstract
В статье рассматриваются результаты экспериментальных исследований грейферного ковша с центральным винтовым якорем. Данные экспериментальные исследования изменения массы разрабатываемого грунта и энергоемкости процесса копания в зависимости от параметров винтового якоря позволяют говорить о высокй эффективности применения грейферов с центральным винтовым якорем на прочных грунтах.
References
Основы модернизации строительных машин / Назаренко И.И., Пенчук В.А., Сердюк В.И., Хмара Л.А. – К.: «МП Леся», 2003. – 164 с.
Хмара Л.А. Роботизация строительных процессов / Хмара Л.А., Соколов И.А., Уваров Е.П. - Луганск: Глобус, 2002 - 408 с.
Чадин С.В., Никешин В.В. Грейферное оборудование зарубежных гидравлических экскаваторов. М., ЦНИИстройдормаш, 1986. – 47 c.
Пенчук В.А. Специальные грейферы для земляных работ / Пенчук В.А., Белицкий Д.Г. // Интрстроимех-2009: Материалы международной научно-технической конференции / Кырг. гос. ун-т строит-ва, трансп. и архит. – Б.: КГУСТА, 2009. – С.39-43.
Пат. 75788 Україна, МПК Е 02 F 1/00, B 66 C 3/00, Е 02 F 3/40, Е 02 F 3/46. Спосіб виймання міцного грунту ковшем грейфера / Пенчук В.О, Белицький Д.Г.; заявник та власник Пенчук В.О, Белицький Д.Г. - № 20040706262; заявл. 27.07.04; опубл. 15.05.06, Бюл. №5. Хмара Л.А., Колесник Н.П., Станевский В.П. Модернизация и повышение произво-дительности строительных машин. – К.: Будівельник, 1992.– 152 с.
Белицкий Д.Г. Эффективное грейферное рабочее оборудование для разработки связных грунтов / Белицкий Д.Г. / IX Всероссийская выставка научно-технического творчества молодежи НТТМ-2209, I Международная научно-практическая конференция «Научно-технического творчество молодежи – путь к обществу, основанному на знаниях» : Сборник научных докладов / Мос. гос. строит. ун-т – М: МГСУ, 2009. – С. 36-37.
Винарский М.С., Лурье М.В. Планирование эксперимента в технологических исследованиях. – К.: Техніка, 1975. – 168 с.
Downloads
Issue
Section
License
Редакція Видання категорично засуджує прояви плагіату в статтях та вживає всіх можливих заходів для його недопущення. Плагіат розглядається як форма порушення авторських прав і наукової етики.
При виявлені у статті більш ніж 25% запозиченого тексту без відповідних посилань та використання лапок, стаття кваліфікується як така, що містить плагіат. У цьому випадку стаття більше не розглядається редакцією, а автор отримує перше попередження.
Автори, в статтях яких повторно виявлено плагіат, не зможуть публікуватися в усіх журналах Видавництва ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури».
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).