Occupational safety - an important element in the preparation of engineering mechanics of agricultural machinery
Keywords:
labor protection, qualification requirements, methods teaching, professional competence, guarantee the health and efficiency.Abstract
The article analyzes the working conditions and qualification requirements to the profession of mechanical engineer and agricultural production The technique-scientific activities to improve quality in the process of the formation of the future specialists to provide competences effective management of labor protection, and to ensure the conservation health and the health of employees in the production environment industry.References
Про охорону праці: закон України № 2695-ХІІ від 14.09.92 // Закон України. - К. 1996. - Т 4. - С. 114-133.
Про захист населення і території від надзвичайних ситуацій технологічного та природного характеру: Закон України № 1809 - ІІІ від 08.06.2000 // Відомості Верховної Ради. - 2000. - № 40. - т.. 337. - http: //mns.Qov.ua / lams.
Про організацію та вдосконалення навчання з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності та цивільного захисту у вищих навчальних закладах України: наказ МОНУ, МНС та Держгірпромнагляду № 969/922/216 від 21.10.2010. №969// БЖД. 2011. - №4. - С. 4-5.
Методичні вказівки щодо розробки розділу «Охорона праці та безпека у надзвичайних ситуаціях» у дипломних проектах (роботах) студентів випускних курсів університету / В.П. Матейчик. - К.: НТУ, 2011. - 68 с.
Типова навчальна програма нормативної дисципліни "Охорона парці в галузі" для вищих навчальних закладів для всіх спеціальностей за освітньо-кваліфікаційними рівнями «Спеціаліст», «Магістр». - Київ, 2011. - www.Vzvo.Qov.V.Ua.
Типове положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці ДНАОП 0.00-4.12-5. - К., 2005. - www.Zakon/rada.Qov.Ua.
Войнолович О.В. Аналіз причин травматизму в сільськогосподарському виробництві України // Проблеми охорони праці в Україні: зб. Наук. праць ДІОП. - 2008. - Вип. 10. - С. 23-38.
Галузевий стандарт вищої освіти України. Затверджений Наказом МОН України № 320. Від 10.04.2009р. - www.Osvita.Ua.
Буракова С.О. Дипломне проектування. Розділи з охорони праці: навчальний посібник / С.О. Буракова, М.П. Супронович. - Кам'янець-Подільський: Медобори - 2006, 2010. - 112 с.
Козлов С.С. Методичні вказівки до виконання розділу "Охорона праці" в дипломних проектах / С.С. Козлов. - К.: НТУУ. КПІ, 2005. - 18 с.
Downloads
Published
Issue
Section
License
Редакція Видання категорично засуджує прояви плагіату в статтях та вживає всіх можливих заходів для його недопущення. Плагіат розглядається як форма порушення авторських прав і наукової етики.
При виявлені у статті більш ніж 25% запозиченого тексту без відповідних посилань та використання лапок, стаття кваліфікується як така, що містить плагіат. У цьому випадку стаття більше не розглядається редакцією, а автор отримує перше попередження.
Автори, в статтях яких повторно виявлено плагіат, не зможуть публікуватися в усіх журналах Видавництва ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури».
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).