Формирование структуры и механических свойств при термообработке субмикрокристаллических (α+β)-титановых сплавов.
Keywords:
Механические свойства, термообработка, титановый сплавов.Abstract
В работе исследовано влияние температуры отжига на структуру и механические свойства субмикрокристаллического титанового сплава ВТ8М-1.Установлено, что отжиг при 550…750ºС субмикрокристаллического α+β-сплава обеспечивает формирование регламентированных типов микроструктур при удовлетворительном комплексе механических свойств.
References
Применение винтовой экструзии для получения субмикрокристаллической структуры и гомогенизации титанового сплава ВТ3-1 / Д.В. Павленко, А.В. Овчинников, А.Я. Качан [и др.] // Вестник двигателестроения. –2007. - № 2. – С.185-188.
Получение заготовок субмикрокристаллических (+)-титановых сплавов из слитков / А.В. Овчинников, Т.А. Коваленко // Теория и практика металлургии. – 2010. – № 5-6.- С.11-15.
Формирование субмикрокристаллической структуры в титане и титановых сплавах и их механические свойства / Г.А. Салищев, Р.М. Галеев, С.П. Малышева [и др.] // МиТОМ. – 2006. - № 2. – С. 19-26.
Заготовки из титановых сплавов для изготовления лопаток. Технические условия : ОСТ 1 90006:1986. – [Срок введения с 1986-10-01]. – М.: ВИАМ 1986. – 20с. – (Отраслевой стандарт).
Давидов С.І. Удосконалення технології одержання титану із заданим вмістом кисню : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. техн. наук: спец. 05.16.02 «Металургія чорних і кольорових металів і спеціальних сплавів» / С.І. Давидов. – Запоріжжя, 2010. – 20, [1] с.
Новые схемы накопления больших пластических деформаций с использованием гидроэкструзии / Я.Е. Бейгельзимер, В.Н. Варюхин, С.Г. Сынков [и др.] // Физика и техника высоких давлений. – 1999. - №3 (т. 9). – С.109-111.
Комплексный анализ металлографических структур : сб. научных трудов, 21-22 апреля 2009 г., Днепропетровск. Вып. 48, ч. 3 / под общ. ред. Большакова В.И.: Днепропетровск : ПГАСА, 2009. – С. 64-65, -(Стародубовские чтения: строительство, материаловедение, машиностроение).
Downloads
Published
Issue
Section
License
Редакція Видання категорично засуджує прояви плагіату в статтях та вживає всіх можливих заходів для його недопущення. Плагіат розглядається як форма порушення авторських прав і наукової етики.
При виявлені у статті більш ніж 25% запозиченого тексту без відповідних посилань та використання лапок, стаття кваліфікується як така, що містить плагіат. У цьому випадку стаття більше не розглядається редакцією, а автор отримує перше попередження.
Автори, в статтях яких повторно виявлено плагіат, не зможуть публікуватися в усіх журналах Видавництва ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури».
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).