Some areas of work and to reduce the prediction of electromagnetic load on the production environment
Keywords:
electromagnetic field intensity, induction frequency, amplitude, shielding.Abstract
Classification of electromagnetic pollution of the environment the main sources of production. The basic directions and methods to reduce the effects of electromagnetic fields and radiation on working.References
Державні санітарні норми і правила захисту населення від впливу електромагнітних випромінювань: ДСН 239-96.-К.: МОЗ України, 1996. - 28 с.-(Державні санітарні норми України).
Державні санітарні норми і правила при роботі з джерелами електромагнітних полів: Д Сан Пін 3.3.6.096-2002. [Чинний від 2003-01-04]. - К.: МОЗ України, 2003. - 16 с.- (Державні санітарні норми України).
Запорожець О.І. Конструктиві особливості систем електроживлення і можливі шляхи підвищення електромагнітної безпеки та електромагнітної сумісності технічних засобів / О.І. Запорожець, В.А. Глива, В.І. Клапченко [та ін.] // Гігієна населених місць. - 2008. - Вип.51. - С.231-237.
Глива В.А. Заходи підвищення надійності роботи комп’ютерного обладнання та безпеки персоналу в енергонасичених будівлях і спорудах / В.А.Глива, В.І.Клапченко, С.А.Теренчук, Л.О. Левченко // Містобудування та територіальне планування. - 2008. - № 31. -С 85-90.
Левченко Л.О. Інформаційний супровід екологічного моніторингу / Л.О.Левченко, В.А.Глива, В.І.Клапченко, А.Ю.Репко // Науково-технічна інформація. - 2009. - № 1.- С.16-19.
Левченко Л.О. Оцінка економічної складової екологічних досліджень / Л.О.Левченко, С.О.Лук’яненко, С.Г.Карпенко, В.А.Глива // Науко-технічна інформація .-2009.-№ 3.-С.7-9.
Думанський В.Ю. ЛЕП- джерело електромагнітного поля, його гігієнічне значення та нормування в умовах населених місць / В.Ю. Думанський // Гігієна населених місць. - 2010. - Вип.56 . - С. 196-202.
Думанський В.Ю. Гігієнічна оцінка електромагнітного поля, що створюються підземними кабельними лініями електропередач змінного струму / В.Ю. Думанський, С.В. Біткін, А.А. Квинцинський // Гігієна населених місць. - 2009. - Вип.53. - С.174-186.
Downloads
Published
Issue
Section
License
Редакція Видання категорично засуджує прояви плагіату в статтях та вживає всіх можливих заходів для його недопущення. Плагіат розглядається як форма порушення авторських прав і наукової етики.
При виявлені у статті більш ніж 25% запозиченого тексту без відповідних посилань та використання лапок, стаття кваліфікується як така, що містить плагіат. У цьому випадку стаття більше не розглядається редакцією, а автор отримує перше попередження.
Автори, в статтях яких повторно виявлено плагіат, не зможуть публікуватися в усіх журналах Видавництва ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури».
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).