Термообработка поковок с использованием нагрева при ковке.
Keywords:
Фактическая скорость непрерывного охлаждения поковки из стали 40ХН в заводских условиях.Abstract
В промышленных условиях опробовано охлаждение флокеночувствительной стали 40ХН с температуры окончания ковки в сыпучем графите. Показано, что при таком режиме охлаждения можно обойтись без общепринятого антифлокеннового отжига, что значительно сокращает технологический цикл изготовления поковок.
References
Заблоцкий В.К. Самоотжиг поковок из стали 45 / В.К. Заблоцкий, В.И. Шимко, В.Е. Фельдман, А.И. Шимко. – Строительство, Материаловедение, Машиностроение: – Сб. науч. трудов. Выпуск 53, Днепропетровск, ПГАСиА, 2010г – 100-104 с.
Заблоцкий В.К. Превращения при охлаждении стали 45 / В.К. Заблоцкий, В.И. Шимко., А.И. Шимко, В.Е. Фельдман – Вестник Донбасской государственной машиностроительной академии, 2011 - №1(22) – С.193 – 198.
Марочник сталей для машиностроения / Научно-исследовательский институт информации по машиностроению. – М.: 1965 – 594 с.
Пат. 43690 U 2009 03360, C21D9/22. Способ термической обработки стали // В.К. Заблоцький, В.Є. Фельдман, А.М. Фесенко, В.А. Федорінов, А.І. Шимко, І.Ю. Мелещенко, М.А. Фесенко, В.А. Корсун, В.І. Шимко. – За-
явл. 08.04.2009. – Опубл. 25.08.2009. – Бюл. №16, 2009 р.
Downloads
Published
Issue
Section
License
Редакція Видання категорично засуджує прояви плагіату в статтях та вживає всіх можливих заходів для його недопущення. Плагіат розглядається як форма порушення авторських прав і наукової етики.
При виявлені у статті більш ніж 25% запозиченого тексту без відповідних посилань та використання лапок, стаття кваліфікується як така, що містить плагіат. У цьому випадку стаття більше не розглядається редакцією, а автор отримує перше попередження.
Автори, в статтях яких повторно виявлено плагіат, не зможуть публікуватися в усіх журналах Видавництва ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури».
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).