Управление свойствами мелкозернистого бетона за счет механохимической активации доменного гранулированного шлака.
Keywords:
Строительная промышленность, дефицит качественного природного сырья.Abstract
С целью управления свойствами мелкозернистого бетона за счет механохимической активации исследуются основные характеристики активированного и неактивированного доменного гранулированного шлака.
References
Большаков В.И. Повышение реакционной способности доменного грану-лированного шлака / В.И. Большаков, М.А. Елисеева, С.А. Щербак // Строите-льство, материаловедение, машиностроение. Серия: «Стародубовские чтения 2011»: Сб. науч. трудов. – Днепропетровск, 2011. – Вып.59, том II. – С. 34-38.
Федынин Н.И. Высокопрочный мелкозернистый шлакобетон / [Федынин Н.И., Диамант М.И.]. – М., Стройиздат. – 1975. – 176 с.
Щербак С.А. Научные основы управления структурой строительных мате-риалов на основе металлургических шлаков: дис. … доктора техн. наук: 05.23.05 / Щербак Святослав Андреевич. – Днепропетровск, 2001. – 345 с.
Баженов Ю.М. Технология бетонов: [учеб. пособие для технол. спец. стро-ит. вузов. 2-е изд., перераб.] / Юрий Михайлович Баженов. – М.: Высш. шк., 1987. – 415 с.
Гусев Б.В. Свойства мелкозернистых бетонов при различных способах уплотнения / Б.В. Гусев, И.Н. Минсадров, В.Д. Кудрявцева // Промышленное и гражданское строительство. – 2009. – № 5. – С. 48-50.
Мирюк О.А. Мелкозернистые бетоны на основе техногенного заполнителя / О.А. Мирюк // Бетон и железобетон в Украине. – 2010. – № 2. – С. 5 – 8.
Большаков В.И. Повышение прочности мелкозернистого бетона путем механохимической активации его компонентов / В.И. Большаков, М.А. Ели-сеева, С.А. Щербак // Строительство, материаловедение, машиност-роение. Серия: «Создание высокотехнологических социокомплексов в Украи-не на основе концепции сбалансированного (устойчивого) развития»: Сб. науч. тру-дов. – Днепропетровск, 2011. – Вып.60. – С. 26-31.
Downloads
Published
Issue
Section
License
Редакція Видання категорично засуджує прояви плагіату в статтях та вживає всіх можливих заходів для його недопущення. Плагіат розглядається як форма порушення авторських прав і наукової етики.
При виявлені у статті більш ніж 25% запозиченого тексту без відповідних посилань та використання лапок, стаття кваліфікується як така, що містить плагіат. У цьому випадку стаття більше не розглядається редакцією, а автор отримує перше попередження.
Автори, в статтях яких повторно виявлено плагіат, не зможуть публікуватися в усіх журналах Видавництва ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури».
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).