Научное обоснование выбора низколегированной стали и технологии изготовления нефтегазопроводных труб повышенной коррозионной стойкости.
Keywords:
ООО «ИНТЕРПАЙП НИКО ТЬЮБ», разработки энергосберегающей Технологи, повышенная коррозия.Abstract
На основе анализа литературы и результатов исследований научно обоснован выбор химического состава стали и энергосберегающей технологи изготовления (без термической обработки с отдельного нагрева) нефтегазопроводных труб повышенной коррозионной стойкости в агрессивных нефтепромысловых средах. Показана возможность разработки энергосберегающей технологии и получения нефтегазопроводных труб повышенной коррозионной стойкости и эксплуатационной надежности на ООО «ИНТЕРПАЙП НИКО ТЬЮБ».
References
Завьялов В.В. Проблемы эксплуатационной надёжности трубопроводов на поздней стадии разработки месторождений. - М.: ОАО «ВНИИОЭНГ», 2005.- 332 с.
Маркин Н. О механизме углекислотной коррозии стали. // Защита металлов. 1996, Т. 32, № 5, С. 497-503.
Рождественский Ю.Г., Гетманский М.Д., Гоник А.А. и др. Внутренняя кор-розия нефтепровода под действием обводнённой нефти, содержащей серово-дород. Реферативный научно-технический сборник "Коррозия и защита в неф-тегазовой промышленности", М., ВНИИОЭНТ, выпуск №11, 1975.
A. Ikeda, M. Ueda, S. Mucai, CO2 – behaviour of Carbon and Cr Steels Advances in CO2-corrosion, vol. 1, Рroc. corros. 83, Symp. CO2 Corros.Оil and Gas Ind. Ana-hein, Calif. Ap. 18-19, 1984.
Состояние и перспективы развития трубного производства в России // Ме-таллург. 2003, №5, с.2-3.
Сталь підвищеної корозійної стійкості та труби, виготовлені з неї. / Сокуре-нко В.П., Вахрушева В.С., Дергач Т.О. та ін. Патент України на винахід № 82568 від 25.04.2008 р.
Дергач Т.А., Круцан А.М. Разработка, исследование и опыт эксплуатации нефтегазопроводных труб повышенной коррозионной стойкости. Проблеми корозії та протикорозійного захисту матеріалів. // Фізико-хімічна механіка матеріалів. Львів. 2004. № 4. – С. 387-391.
Published
Issue
Section
License
Редакція Видання категорично засуджує прояви плагіату в статтях та вживає всіх можливих заходів для його недопущення. Плагіат розглядається як форма порушення авторських прав і наукової етики.
При виявлені у статті більш ніж 25% запозиченого тексту без відповідних посилань та використання лапок, стаття кваліфікується як така, що містить плагіат. У цьому випадку стаття більше не розглядається редакцією, а автор отримує перше попередження.
Автори, в статтях яких повторно виявлено плагіат, не зможуть публікуватися в усіх журналах Видавництва ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури».
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).