Основы скоростной сфероидизации цементита в низкоуглеродистых сталях для холодной высадки.
Keywords:
Сфероидизация цементита, эффекта Гевелинга, бейнитная структура.Abstract
Разработан и экспериментально подтвержден новый способ комплексной интенсификации сфероидизации цементита. Способ основан на использовании предобработки подката на бейнитную структуру, а для процесса сфероидизации – неизотермической выдержки с повышением температуры и нагрева внутренним теплоносителем, обеспечивающим получение эффекта Гевелинга. Предлагается реализация способа в поточных линиях.References
Долженков И.Е., Долженков И.И. Сфероидизация карбидов в стали.-М.: Металлургия, 1984.- 143 с.
Долженков И.Е. О морфологии карбидной фазы в сталях для производства метизов и другой металлопродукции холодной деформацией. // Сталь. Москва, 2011. №11. - С.106.
Долженков И.Е., Верболоз В.Д., Бойко О.В. Исследование влияния предварительной прерывистой закалки на процесс сфероидизации карбидов в доэвтектоидной стали// Министерство ЧМ СССР. Термическая обработка металлов. – 1980. - № 9. – С. 40-42.
Тюрин А.В., Дианов А.И. Применение скоростного електроконтактного нагрева сортового проката // Сталь.- 1979.- № 4.- С. 298-302.
Н.В. Гевелинг, Поверхностная элетротермообработка, ОНТИ НКТП, 1936.
Гуль Ю.П., Цуран В.Н. Влияние коэффициента формы частиц избыточной фазы в гетерофазных сплавах на термодинамический стимул процесса сфероидизации частиц.// Стародубовские чтения. Сб. науч. трудов. Дн-вск, ПГАСА, 2006.- с.78-83.
Пат. на корисну модель № 36892 України. Спосіб термічної обробки прокату з нізько- і середньовуглецевих сталей для холодного висадження. Колпак В.П., Лещенко А.М., Івченко О.В., Соболенко М.О., Кокашинська Г.В.; Заявл. 23.05.2008; Опубл.10.11 2008.- 3 с.
Гуль Ю.П Интенсификация процесса сфероидизирующего отжига стали в поточных линиях / Ю.П. Гуль, М.А. Соболенко // Строительство. Материаловедение. Машиностроение. – 2011. – Вып. 58. – С.197-202.
Швачич Г.Г. Математическое моделирование скоростных режимов термической обработки длинномерных изделий/ Г.Г. Швачич, В.П. Колпак, М.А. Соболенко // Теория и практика металлургии. – 2007. – № 4-5 (59-60). – С.61-67.
Патент: Пат. на корисну модель № 61944 України. Установка для термічної обробки довгомірного сталевого виробу. Іващенко В.П., Башков Є.О., Швачич Г.Г., Ткач М.О., Соболенко М.О.; Заявл. 29.11.2010; Опубл.10.08.2011.- 18 с.
Downloads
Published
Issue
Section
License
Редакція Видання категорично засуджує прояви плагіату в статтях та вживає всіх можливих заходів для його недопущення. Плагіат розглядається як форма порушення авторських прав і наукової етики.
При виявлені у статті більш ніж 25% запозиченого тексту без відповідних посилань та використання лапок, стаття кваліфікується як така, що містить плагіат. У цьому випадку стаття більше не розглядається редакцією, а автор отримує перше попередження.
Автори, в статтях яких повторно виявлено плагіат, не зможуть публікуватися в усіх журналах Видавництва ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури».
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).