The research of the technology-organizational factors influence on realization duration and cost of energy saving projects of residential buildings complex reconstruction
Keywords:
энергосберегающие проектыAbstract
In the article the authors define consistent patterns of the technologyorganizational
factors influence on technical-economic indicators of energy saving projects of residential buildings complex reconstruction. There are also represented simple and multiple regression models for the substantiation of the projects realization duration and cost.
References
Булгаков С.Н. Реконструкция жилых домов первых массовых
серий и малоэтажной жилой застройки. – Москва, ООО «Глобус», 2001.– 248с.
Гусаров В.М. Теория статистики: Учебн. пособие для вузов. – М.:
Аудит, ЮНИТИ, 2000. – 247 с.
Енергозбереження у житловому фонді: проблеми, практика,
перспективи: Довідник. – К.: НДІпроектреконструкція, Deutsche Energie-Agentur GmbH(dena), Instituts Wohnen und Unwelt GmbH (IWU), 2006. –144 с.
Концептуальные основы региональной политики развития
комплексной реконструкции объектов жилой недвижимости с
максимальным использованием существующих зданий и инфраструктуры городских территорий: Монография / [В.М. Кирнос, В.Г. Андреев, Е.П. Уваров и др.]; под. ред. В.М. Кирноса. – Днепропетровск: Наука и образование, 2010. – 121 с.
Кравчуновська Т.С. Комплексна реконструкція житлової
забудови: організаційно-технологічні аспекти. Дніпропетровськ: «Наука і освіта», 2010. – 230 с.
Нечепуренко Д.С. Визначення фактора комплексної технологічності енергозберігаючих рішень при реконструкції житлової
забудови / Д.С. Нечепуренко // Будівельні конструкції: Міжвідомчий
науково-технічний збірник наукових праць (будівництво). – Вип. 80. – К.: ДП НДІБК, 2014. С. 166 – 170.
Нечепуренко Д.С. Систематизація організаційно-технологічних
факторів, які впливають на тривалість та вартість реалізації
енергозберігаючих проектів комплексної реконструкції житлової
забудови / Д.С. Нечепуренко // Строительство, материаловедение,
машиностроение: Сб. науч. трудов. Вып.№74.- Дн-вск., ПГАСА, 2014.- С. 120-126.
Пилипенко В.М. Организационно-технологические принципы
комплексной реконструкции индустриальной настройки: автореф. дисс. на соискание учен. степени докт. техн. наук: спец. 05.23.08 «Технология и организация строительства», 052303 «Теплоснабжение, вентиляция, кондиционирование воздуха, газоснабжение и освещение» / В.М. Пилипенко. – Минск, 2009. – 41с.
Шаленный В.Т. Организационно-технологические аспекты
энергосбережения при модернизации производства конструкций и
зданий из бетона: Монография. – Днепропетровск: Наука и образование, 2002. – 200 с.
Юрченко Е.Л. Проекты повышения энергетической
эффективности существующих жилых зданий в Украине / Е.Л. Юрченко // Строительство, материаловедение, машиностроение: Сб. науч. трудов. Вып.65, - Дн-вск, ГВУЗ ПГАСА, 2012. – С.677-683.
Downloads
Published
Issue
Section
License
Редакція Видання категорично засуджує прояви плагіату в статтях та вживає всіх можливих заходів для його недопущення. Плагіат розглядається як форма порушення авторських прав і наукової етики.
При виявлені у статті більш ніж 25% запозиченого тексту без відповідних посилань та використання лапок, стаття кваліфікується як така, що містить плагіат. У цьому випадку стаття більше не розглядається редакцією, а автор отримує перше попередження.
Автори, в статтях яких повторно виявлено плагіат, не зможуть публікуватися в усіх журналах Видавництва ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури».
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).