Поиск базовых допустимых календарных планов проектов возведения объектов строительства.
Keywords:
Поиск базовых допустимых календарных планов, разработки алгоритма поиска таких календарных планов.Abstract
Рассматриваются подходы к формированию базовых допустимых календарных планов проектов подготовки, возведения и внедрения объектов строительства с учетом технологических, организационных и управленческих решений, что послужит основанием для дальнейшей разработки алгоритма поиска таких календарных планов.
References
Антипенко Е.Ю. Принципы анализа капитальных вложений: Монография / Е.Ю. Антипенко, В.И. Доненко. – Запорожье: Фазан; Дикое Поле, 2005. – 420 с.
Доненко В.І. Формування раціональних планів відновлення об’єктів будівництва // Сб. научн. тр. Строительство, материаловедение, машиностроение. – Днепропетровск: ПГАСА, 2005. – Вып. 35. – ч. 1. - С.193-198.
Кирнос В.М. Организационно-экономическое регулирование при планировании результативности деятельности предприятий строительного комплекса / В.М. Кирнос, В.Ф. Залунин, Т.В. Ткач // Сб. научн. трудов Строительство, материаловедение, машиностроение. – Днепропетровск: ПГАСА, 2009. – Вып.50. – С.242-247.
Поколенко В.О. Формування раціональної програми втілення проектів інвестицій інтегрованим методом балансу інвестиційних критеріїв // «Шляхи підвищення ефективності будівництва в умовах формування ринкових відносин». – К.: КНУБА, 2003. - С. 38-54.
Радкевич А.В. Системотехнічні аспекти організаційно-технологічних рішень відновлення споруд. – Дніпропетровськ: Видавництво «Вега», 2005. - 346 с.
Самаха Бассам Фарес Формирование и оптимизация календарных моделей на основе нечетких критериев как фактор снижения рисков реального инвестирования в условиях смешанной экономики // Зб. наукових праць «Шляхи підвищення ефективності будівництва в умовах формування ринкових відносин». - К.: КНУБА, 2005. - Вип.14. - С.42-55.
Тян Р.Б. Разработка модели оценки и выбора параметров реализации строительного проекта в условиях неопределѐнности / Р.Б. Тян, Ф. Эльнакла // Вісник Придніпровської державної академії будівництва та архітектури. Дніпропетровськ: ПДАБА, 2003. - №12. – С.43-50
Форд Л., Фалкерсон Д. Потоки в сетях: Пер. с англ. –М.: Мир, 1966. – 276 с.
Downloads
Published
Issue
Section
License
Редакція Видання категорично засуджує прояви плагіату в статтях та вживає всіх можливих заходів для його недопущення. Плагіат розглядається як форма порушення авторських прав і наукової етики.
При виявлені у статті більш ніж 25% запозиченого тексту без відповідних посилань та використання лапок, стаття кваліфікується як така, що містить плагіат. У цьому випадку стаття більше не розглядається редакцією, а автор отримує перше попередження.
Автори, в статтях яких повторно виявлено плагіат, не зможуть публікуватися в усіх журналах Видавництва ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури».
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).