Information technology in construction and architecture
Keywords:
Smart systems, problems of architects,Abstract
Article is devoted to the problems that face architects in the near future - the lack of knowledge in the design of "smart" systems.
References
Гинзбург В.М. Проектирование информационных систем в строительстве. //Информационное обеспечение: Учеб. пособ. – М.: Изд-во АСВ, 2002. – 320 с.
Гужва В.М. Інформаційні системи і технології на підприємствах. //Навч. посібн. – К.:КНЕУ, 2001. – 400 с.
Кулицький С.П. Основи організації інформаційної діяльності у сфере управління.// Навч. посіб. – К.:МАУП, 2002. – 224 с.
Норенков И.П., Маничев В.Б. Основы теории и проектирования САПР.//М.:Высшая школа, 1990. – 154 с.
Попов В.Л. Управление инновационными проектами.//Учебное пособие – ИНФРА-М.,2009. – 336 с.
Прохорской Г.В. Информационные технологи в архитектуре и строительстве. //КноРус.,012. – 264 с.
Downloads
Issue
Section
License
Редакція Видання категорично засуджує прояви плагіату в статтях та вживає всіх можливих заходів для його недопущення. Плагіат розглядається як форма порушення авторських прав і наукової етики.
При виявлені у статті більш ніж 25% запозиченого тексту без відповідних посилань та використання лапок, стаття кваліфікується як така, що містить плагіат. У цьому випадку стаття більше не розглядається редакцією, а автор отримує перше попередження.
Автори, в статтях яких повторно виявлено плагіат, не зможуть публікуватися в усіх журналах Видавництва ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури».
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).