Особенности структурообразования в износостойком сплаве 200г3х7л при термической обработке .
Keywords:
Особенности структурообразования, термическая обработке, 200Г3Х7Л.Abstract
Изучены особенности структурообразования в износостойком сплаве 200Г3Х7Л при термической обработке в интервале температур 600 – 1000 ºС. Установлено, что благоприятная в плане повышения твердости, ударно-абразивной износостойкости и ударной вязкости структура с диспергированными карбидными частицами Me3C и Me7C3 размером 0,5 – 6,0 мкм, равно-мерно распределенными в пластичной аустенитной матрице сплава, достигается при повышенных (900 – 1000 ºС) температурах указанного интервала.
References
Г.И. Сильман. Белые легированные чугуны с композиционной структурой // МиТОМ, 2005. – №7. – С. 94–100.
С.В. Бобырь, В.И. Большаков. Марганцовистые чугуны как износо-стойкие конструкционные материалы // Техника машиностроения, 2006. – №2. – С. 28-31.
Г.В. Левченко, А.М. Нестеренко, В.Л. Плюта и др. Особенности структурообразования в экономнолегированных Fe – C – Mn и Fe – C – Mn – Cr – сплавах, предназначенных для изготовления деталей сменного металлургического оборудования // Металлургическая и горнорудная промышленность, 2009. – №3. – С. 47–49.
Л.С. Малинов. Разработка экономнолегированных сплавов с повы-шенным уровнем свойств и способов упрочнения на основе принци-па получения многофазных структур с метастабильным аустенитом и его управляемой самотрансформации при охлаждении или/и на-гружении // Металл и литье Украины, 2005. – №7–8. – С.55–58.
А.П. Чейлях. Экономнолегированные метастабильные сплавы и уп-рочняющие технологии. – Харьков: Изд-во ННЦ ХФТИ, 2003. – 212с.
А.М. Нестеренко, В.З. Куцова, М.А. Ковзель. Исследование кристал-лической структуры карбидов типа Ме7C3 // Металлофизика и но-вейшие технологии. – 2003., т.25, №1. – С.99-106.
Downloads
Published
Issue
Section
License
Редакція Видання категорично засуджує прояви плагіату в статтях та вживає всіх можливих заходів для його недопущення. Плагіат розглядається як форма порушення авторських прав і наукової етики.
При виявлені у статті більш ніж 25% запозиченого тексту без відповідних посилань та використання лапок, стаття кваліфікується як така, що містить плагіат. У цьому випадку стаття більше не розглядається редакцією, а автор отримує перше попередження.
Автори, в статтях яких повторно виявлено плагіат, не зможуть публікуватися в усіх журналах Видавництва ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури».
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).