Структурообразования и износостойкость наплавленного металла легированного титаном.
Keywords:
Структурообразования, наплавленный металл, мартенситно-аустенитная структуру.Abstract
Разработан и исследован в работе наплавленный металл имеет мартенситно-аустенитную структуру с включениями карбидов титана. Это обеспечило увеличение твердости и износостойкости, и может успешно применяться для наплавки деталей, работающих в условиях абразивного износа.References
Кащеев В.Н. Абразивное разрушение твердых тел. - М.; Наука, 1970. - 248 с.
Тенненбаум М.М. Сопротивление абразивному изнашиванию. -М.: Машиностроение, 1976. - 271 с.
Лимончиков В.Д., Чичивадзе Л.В. Моделирование абразивности грунтов при скоростном скольжений // Тепловая динамика и моделирование внешнего трения. Сб. науч. тр. - М.: Наука, 1975.- С. 92 -96.
Хрущев М.М., Бабичев М.А. Абразивное изнашивание. - М.: Наука, 1970. - 252 с.
Любич А.И. Термодинамическое обоснование выбора элементов и их переход из сварочных материалов в расплавленный металл при наплавке чугуна // Сб. Вопросы механизации сельского хозяйства.- Харьков: ХГТУСХ.- 1996.- С. 169-174.
Воловик Л.Д. Исследование влияния структуры сталей на износостойкость деталей и машин, работающих в условиях контакта с абразивом. Дис. кад. техн. наук. 05.02.01.- Харьков, 1981. -180 с.
Перегуд Е.А., Гернет Е.В. Химический анализ воздуха промышленных предприятий.- Л.: Химия, 1970. - 440 с.
Перегуд Е.А. Санитарно-химический контроль воздушной среды.- Л.: Химия, 1978. - 335 с.
Литейное производство / Под ред. И.В. Кумарина. - М.: Машиностроение, 1971. - 319 с.
Технология электрической сварки металлов и сплавов плавлением / Под ред. Б. Е. Патона. - М: Машиностроение, 1974. - 768 с.
Заварка отливок из высокопрочного чугуна порошковой проволокой, содержащий окислы редкоземельных металлов / Н.М. Сытник, Ю.Ф. Гарцунов, А.И. Любич и др. // Литейное производство.- 1980. -№8. - С.20 - 21.
А.с. 742087 СССР, МКИ В 23К 3 / 368. Состав порошковой проволоки / Н.М. Сытник, А.И. Любич. Ю.Ф. Гарцунов и др. (СССР).- №2555374/25-27; Заявлено 19.12.77; Опубл. 25.06.80, Бюл. №23. - С. 65.
Любич А.И., Сытник Н.М., Аникин А.А. Влияние иттрия на структуру чугуна, наплавленного порошковой проволокой // Сварочное производство.- 1983. - №6. - С.4 - 5.
Форма графитовых включений в наплавленном металле модифицированном иттрием / А.И. Любич, Н.М. Сытник, А.А.Аникин и др. // Сварочное производство. - 1985. - №2. – С.34 - 36.
Downloads
Published
Issue
Section
License
Редакція Видання категорично засуджує прояви плагіату в статтях та вживає всіх можливих заходів для його недопущення. Плагіат розглядається як форма порушення авторських прав і наукової етики.
При виявлені у статті більш ніж 25% запозиченого тексту без відповідних посилань та використання лапок, стаття кваліфікується як така, що містить плагіат. У цьому випадку стаття більше не розглядається редакцією, а автор отримує перше попередження.
Автори, в статтях яких повторно виявлено плагіат, не зможуть публікуватися в усіх журналах Видавництва ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури».
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).