To the problem of prognostication and assessment of chemical situation and stability of chamically dangerous objects (CDO) in emergencies
Keywords:
monitoring, prognostication, stability, risk, chemical safety, chemical situation.Abstract
The question of monitoring and prognostication of emergencies, importance of estimation of stability of chemically dangerous objects in emergencies in the context of chemical safety problem solving are considered. Attention is accented on the necessity of realization of positions of "Conception of management the risks of origin of emergencies of technogenic and natural character".References
Кодекс цивільного захисту України – Верховна Рада України; Кодекс України від 02.10.2012 №5403 – VI (Із змінами. Редакція, станом на 01.02.2015).
Про ідентифікацію та декларування безпеки об’єктів підвищеної небезпеки. Постанова кабінету міністрів України від 11.07.2002 за №956.
Методика визначення ризиків та їх прийнятних рівнів для декларування об’єктів підвищеної небезпеки. Наказ Міністерства праці та соціальної політики України від 04.12.2002 за №637.
Концепція управління ризиками виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру. Розпорядження Кабінету Міністрів України від 22.01.2014 №37 – р.
Методика прогнозування наслідків виливу / викиду небезпечних хімічних речовин при аваріях на промислових об’єктах і транспорті. Наказ Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій, Міністерства аграрної політики, Міністерства економіки України, Міністерства екології та природних ресурсів України від 27.03.2001 за №72/82/64/122.
Плис М. М., Плис М. М., Рогальов М. В. До проблеми довгострокового (оперативного) прогнозування наслідків аварії з небезпечними хімічними речовинами, - «Технополіс», 2009, №9, с.38 – 39.
Downloads
Published
Issue
Section
License
Редакція Видання категорично засуджує прояви плагіату в статтях та вживає всіх можливих заходів для його недопущення. Плагіат розглядається як форма порушення авторських прав і наукової етики.
При виявлені у статті більш ніж 25% запозиченого тексту без відповідних посилань та використання лапок, стаття кваліфікується як така, що містить плагіат. У цьому випадку стаття більше не розглядається редакцією, а автор отримує перше попередження.
Автори, в статтях яких повторно виявлено плагіат, не зможуть публікуватися в усіх журналах Видавництва ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури».
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).