About the flow of filtration of the pile foundations of buildings on the slopes of beams
Keywords:
filtration flow, pile foundations, building on the slopes of beams.Abstract
The article discusses the possible occurrence of a problem related to the flow around a filtration flow by a pile foundation, high-rise buildings located on the slope of beams. The studies were carried out by modeling the flow of the filtration flow around the pile foundations and in the gaps between them, by applying the EGDA method. The article shows that when streamlining the filtration flows of pile foundations, a significant increase in velocity near the piles is possible. This can lead to a violation of the filtration strength of the soil, to the appearance of cavities, reducing the carrying capacity of piles. The paper concludes that it is necessary to take these phenomena into account when designing pile foundations on slopes.
References
Фильчаков П.Ф. Интеграторы ЭГДА. Моделирование потенциальных полей на электропроводной бумаге.: - К.:1961 – 200 с.
Ю.М. Константинов Гидравлика, - К. Вища школа – 1981 – 357 с.
Справочник по гидравлике. Под редакцией Большакова В.А. Киев издательское объединение «Вища школа», 1977 – 280 с.
Downloads
Issue
Section
License
Редакція Видання категорично засуджує прояви плагіату в статтях та вживає всіх можливих заходів для його недопущення. Плагіат розглядається як форма порушення авторських прав і наукової етики.
При виявлені у статті більш ніж 25% запозиченого тексту без відповідних посилань та використання лапок, стаття кваліфікується як така, що містить плагіат. У цьому випадку стаття більше не розглядається редакцією, а автор отримує перше попередження.
Автори, в статтях яких повторно виявлено плагіат, не зможуть публікуватися в усіх журналах Видавництва ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури».
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).