Використання навантажувачів для розбирання завалів зруйнованих будівель
Keywords:
loaders, disassembly of rubble, means of mechanizationAbstract
Розроблена методика та алгоритм визначення розмирів уламків завалів зруйнованих будівель та споруд. На підставі аналізу засобів механізації, що використовуються для розбирання завалів зруйнованих будівель, запропоновано оснащати ковші навантажувачів захватами. Розраховані раціональні параметри ковшів із захватами для навантажувачів різної вантажопідйомності. Проведені випробування розробленого обладнання на базі навантажувача HSL 850-7.References
Бакин В. П. Механизация на разборке завалов // Механизация строительства, 1989. - № 5. – С. 7 - 8.
Мiрошниченко М. Вибух газу – “це урок, який повинна засвоїти держава” // Надзвичайна ситуація, 2007. - № 10. – C. 8 - 15.
Трагічний вибух у Євпаторії// Надзвичайна ситуація, 2009. - № 1. – C. 8 - 15.
Хмара Л. А., Шатов С. В. Використання будівельної техніки для виконання ряту-вальних та відновлювальних робіт при ліквідації наслідків стихійних лих та аварій // Будівництво України, 2008. – № 5. – С. 34 – 39.
Хмара Л. А., Шатов С. В. Определение параметров рабочего оборудования экскаваторов для разборки завалов разрушенных зданий/ Зб. наук. пр. Полтав. нац. техн. ун-ту ім. Ю. Кондратюка. Сер.: Галузеве машинобудування, будівництво. Вип. 23. - Том 2. Полтава : ПолНТУ, 2009. - С. 146 - 157.
Хмара Л. А., Шатов С. В. Усовершенствование погрузчиков для разборки завалов зданий, разрушенных под действием стихийных бедствий/ Мат. междунар. науч.- техн. конф. «Интерстроймех – 2009». Бішкек : Кыргызский гос. ун-тет строит., траспорта и ар-хитект., 2009. - С. 151 - 159.
Цивільний захист - один з пріоритетів національної безпеки // Надзвичайна ситу-ація, 2009. - № 2. – C. 34 - 38.
Чумак С. П. Основы разработки технологии и управления процессами аварийно-спасательных работ при разрушениях зданий и сооружений// Пробл. безопасности при чрезвычайных ситуациях. - М.: ВИНИТИ, 2008. - Вып. 4 . - С. 55 – 62.
Downloads
Issue
Section
License
Редакція Видання категорично засуджує прояви плагіату в статтях та вживає всіх можливих заходів для його недопущення. Плагіат розглядається як форма порушення авторських прав і наукової етики.
При виявлені у статті більш ніж 25% запозиченого тексту без відповідних посилань та використання лапок, стаття кваліфікується як така, що містить плагіат. У цьому випадку стаття більше не розглядається редакцією, а автор отримує перше попередження.
Автори, в статтях яких повторно виявлено плагіат, не зможуть публікуватися в усіх журналах Видавництва ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури».
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).