Эффективные методы повышения прочности металлоконструкций строительных и дорожных машин
Keywords:
road cars, construction machines, design of box-shaped steel structures, computer simulation, CAD Solid Works Simulation 2010Abstract
В работе рассмотрены вопросы повышения прочностных свойств металлоконструкций рабочего оборудования строительных и дорожных машин, которые подвергаются воздействию как статических, так и динамических нагрузок, что разрушительно сказывается на конструкции. Авторами раскрыты особенности конструирования металлоконструкций коробчатой формы (пустотелых балок), характерных для строительных и дорожных машин. В работе проведен анализ прочностных свойств металлоконструкций различных геометрических форм с использованием программного обеспечения CAD Solid Works Simulation 2010.. Предложены конструкции рабочего оборудования с повышенными прочностными параметрами, которые были сформированы на основании представленной методики применения заполнителя.References
Чумаченко Ю.Т., Чумаченко Г.В Материаловедение.-4-е изд.,перераб. - Ростов н/Д: Феникс, 2005. – 320 с.
Г.А. Барышев Материаловедение : конспект лекций . – Тамбов : Изд-во Тамб. гос. техн. ун-та, 2007. – 140 с.
Ч. Пул, Ф.Оуэнс Мир материалов и технологий. Нанотехнологии. Перев. с англ. под ред. Ю.И. Головина.-Москва.:Техносфера. - 2004. - 319 с.
Н. Кобаяси Введение в нанотехнологию.-2-е изд.Перев. с японского. под ред. Л.Н Патрикеева.-Москва.;Бином. Лаборатория знаний. - 2008. - 133 с.
Максименко А.Н Диагностика строительных дорожных и подъемно-транспортных машин: учеб. пособие/ А.Н. Максименко, Г.Л. Анипенко, Г.С. Лягушев. – СПб. : БХВ- Пе-тербург, 2008. - 302 с.
http://www.solidworks.ru/products/solidworks.
Хмара Л.А., Талалай В.А. «Повышение прочностных характеристик металлоконструкций СДМ» Интерстроймех-2010: сб. докл. Междунар. научно-практ. конференции.-Белгород. Изд-во БГТУ, 2010. - Т.2. – С.205-214.
Downloads
Issue
Section
License
Редакція Видання категорично засуджує прояви плагіату в статтях та вживає всіх можливих заходів для його недопущення. Плагіат розглядається як форма порушення авторських прав і наукової етики.
При виявлені у статті більш ніж 25% запозиченого тексту без відповідних посилань та використання лапок, стаття кваліфікується як така, що містить плагіат. У цьому випадку стаття більше не розглядається редакцією, а автор отримує перше попередження.
Автори, в статтях яких повторно виявлено плагіат, не зможуть публікуватися в усіх журналах Видавництва ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури».
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).