Розчинозмішувач з вертикальним шнеком та планетарними лопатками
Keywords:
raster mixers, building mixtures, mixer designsAbstract
На основі аналізу основних переваг і недоліків різних видів змішувального обладнан-ня запропонована конструкція комбінованого розчинозмішувача з вертикальним шнеком та планетарними лопатками, котра відзначається універсальністю і значною мірою може задовольнити технологічні вимоги приготування будівельних розчинних сумішей. Таке рішення має раціональне співвідношення високої продуктивності й доброї якості змішування із потужністю і складністю конструкції змішувача, а також його ціною.References
Назаренко І.І. Машини для виробництва будівельних матеріалів: підручник / І. І. Назаренко. – К.: КЕУБА, 1999. – 488 с.
Онищенко О.Г. Розрахунок потужності та визначення опорів, що виникають при роботі стрічкового шнекового розчинозмішувача / О.Г. Онищенко, К.М. Ващенко // Віс-ник КДПУ: зб. наук. праць. – Кременчук: КДПУ, 2006. – Вип. 1 (36). – С. 58 – 63.
Маслов А. Г. Разработка одновальных бетоносмесителей принудительного дейст-вия / А. Г. Маслов, Ю. С. Саленко // Збірник наукових праць (галузеве машинобудування, будівництво). – Полтава: ПолтНТУ, 2009. – Вип. 23. – Т.2. – С. 9 – 15.
Почупайло Б. И. Исследование и создание малогабаритных растворосмесителей принудительного действия: автореф. дис. на соискание науч. степени канд. техн. наук: спец. 05.02.13 / Б. И. Почупайло. – Белгород, 1999. – 23 с.
Универсальный планетарный растворосмеситель КОМПАС 300 М СУПЕРМИКС. – [Електронний ресурс]. – [Цит. 2010, 30 вересня]. – Режим доступу: http://www.formbeton.ru/ kompas300.html. – Загол. з екрану.
Маслов А. Г. Исследование рациональных параметров бетоносмесителя с верти-кальным шнеком / А. Г. Маслов, Ю. С. Саленко // Вісник КДПУ ім. М. Остроградського. – Кременчук: КДПУ ім. М. Остроградського, 2009. – Вип. 1 (54). – Ч.1. – С. 81 – 84.
Онищенко О. Г. Дослідження процесу приготування штукатурних розчинів у роз-чинозмішувачі з вертикальним шнековим робочим органом / О. Г. Онищенко, І. А. Рогозін, С. Б. Бейгул // Збірник наукових праць (галузеве машинобудування, будівни-цтво). – Полтава: ПолтНТУ, 2009. – Вип. 23. – Т.1. – С. 45 – 54.
Онищенко О. Г. Аналіз утворення та існування «мертвих зон» у змішувачах / О. Г. Онищенко, І. А. Рогозін, І. О. Іваницька // Збірник наукових праць (галузеве машино-будування, будівництво). – Полтава: ПолтНТУ, 2010. – Вип. 1 (26). – С. 24 – 29.
Downloads
Issue
Section
License
Редакція Видання категорично засуджує прояви плагіату в статтях та вживає всіх можливих заходів для його недопущення. Плагіат розглядається як форма порушення авторських прав і наукової етики.
При виявлені у статті більш ніж 25% запозиченого тексту без відповідних посилань та використання лапок, стаття кваліфікується як така, що містить плагіат. У цьому випадку стаття більше не розглядається редакцією, а автор отримує перше попередження.
Автори, в статтях яких повторно виявлено плагіат, не зможуть публікуватися в усіх журналах Видавництва ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури».
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).