Шляхи зменшення енергоспоживання змішувачів штукатурних агрегатів і станцій
Keywords:
construction and finishing works, plastering and mixing equipment, mixer of plaster station, curveexpert application, reduction of energy consumption of equipment, increasing the effectiveness of work processesAbstract
Запропоновані шляхи зменшення енергоспоживання змішувачів штукатурних агрегатів і станцій за допомогою реалізації керованого режиму роботи обладнання. Підвищена швидкість обертання робочого органа змішувача на початковому етапі дозволяє скоротити термін приготування суміші або доведення її до необхідної кондиції, а уповільнена швид-кість обертання під час роботи розчинонасоса значно зменшує споживану потужність обладнання за умови забезпечення побудження суміші.References
Онищенко О.Г., Драченко Б.Ф., Головкін О.В. Механізація опоряджувальних робіт у будівництві. – К.: Урожай, 1998. – 320 с.
Назаренко І.І. Машини і устаткування підприємств будівельних матеріалів. Конструкції та основи експлуатації. – К.: Вища шк., 2004. – 590 с.
Лівінський О. М. Стан і напрямки розвитку опоряджувальних та покрівельних робіт / О.М. Лівінський, І.І. Назаренко, М.С. Канюка, А.Б. Родіонцев // Будівництво України. – 1995. – № 2. – С. 47 – 48.
Опоряджувальні роботи / Лівінський О.М., Лівінський М.О., Друкований М.Ф. та ін. – К.: Леся, 2005. – 486 с.
Парфенов Е.П., Украинцев В.А., Попов В.Ф. Опыт механизации строительно-отделочных работ в современных условиях // Механизация стр-ва. – 2003. – №2. – С. 5 – 7.
Сівко В.Й., Поляченко В.А. Обладнання підприємств промисловості будівельних матеріалів і виробів / За ред. В.Й. Сівка. – КНУБА. – К.:"ТОВ "АВЕГА", 2004. – 276 с.
Ващенко К.М., Аніщенко А.І. Дослідження споживаної потужності змішувача розчинозмішувальної установки з комплексним електромеханічним приводом // Науковий вісник будівництва. – Харків: ХДТУБА, 2010. – Вип. 59. – С. 302 – 309.
Ващенко К.М., Стеблюк С.С. Дослідження рівня енергоспоживання шнекового розчинозмішувача // Вісник КДПУ: Зб. наук. праць. – Кременчук: КДПУ, 2009. – Вип. 5 (58). – Ч. 1. – С. 93 – 95.
Ващенко К.М. Обґрунтування параметрів і режимів роботи стрічкового змішувача гідроприводної штукатурної станції: автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. техн. наук: спец. 05.05.02 – машини для виробництва будівельних матеріалів і конструкцій / К.М. Ващенко. – Полтава, 2007. – 20 с.
Онищенко О.Г., Ващенко К.М. Керування робочими процесами змішувачів із ви-користанням перетворювача частоти струму // Галузеве машинобудування, будівництво: Зб. наук. праць. – Полтава: ПолтНТУ, 2007. – Вип. 20. – С. 3-7.
Штербачек З., Тауск П. Перемешивание в химической промышленности: Пер. с чешск. – Л.: Госхимиздат, 1963. – 417 с.
Downloads
Issue
Section
License
Редакція Видання категорично засуджує прояви плагіату в статтях та вживає всіх можливих заходів для його недопущення. Плагіат розглядається як форма порушення авторських прав і наукової етики.
При виявлені у статті більш ніж 25% запозиченого тексту без відповідних посилань та використання лапок, стаття кваліфікується як така, що містить плагіат. У цьому випадку стаття більше не розглядається редакцією, а автор отримує перше попередження.
Автори, в статтях яких повторно виявлено плагіат, не зможуть публікуватися в усіх журналах Видавництва ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури».
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).