Об особенностях применения экспериментально-аналитического метода для исследования гравитационных потоков мелкофракционных материалов
Keywords:
gravitational flow of granular materials, velocity profiles of bulk material, profiles of porosity of bulk material, gravitational fluxesAbstract
В статье рассматриваются особенности применения экспериментально-аналитического метода для определения структурно-кинематических характеристик мелкофракционного насыпного груза, находящегося под действием сил гравитации. Исследуются профили скорости и порозности материала, полученные экспериментальным путем и методом последовательных приближений.References
Криворучко О.М., Криворучко В.О. Патент України: UA 57400 “Пристрій для грохочення матеріалів“.-Опубл.16.06.2003.- Бюл.№6, 2003. - 3 с.
Уколов А.А. Моделирование сегрегации при сдвиговом течении гранул и разработка конструкции сепаратора минеральных удобрений. Дис. канд. техн. наук. Тамбов, 1989. - 170с.
Долгунин В.Н., Борщев В.Я. Быстрые гравитационные течения зернистых материалов: техника измерения закономерности, технологическое применение. М.: «Издательство Машиностроение-1», 2005. - 112с.
Чемпен С., Каулинг Т. Математическая теория неоднородности газов. М.: Мир, 1980. - 415с.
Dolgunin V.N., Ukolov A.A., Segregation Modeling of particle rapid gravity flow // Powder Technology. 1995. Vol. 83. p.95.
Борщев В.Я., Долгунин В.Н., Иванов О.О. Компьютерная обработка рентгенограмм при исследовании динамики быстрых гравитационных течений зернистых сред. Матема-тические методы в технике и технологиях. Сб. тр. XV. Международ. Научн. конф., Тамбов, 2002. - Т.7. - С.34-37.
Долгунин В.Н., Уколов А.А., Классен П.В. Модель механизма сегрегации при быстром гравитационном течении частиц// Теор. основы хим. технологии, 1992. Т.26, №5. - С.100-109.
Downloads
Issue
Section
License
Редакція Видання категорично засуджує прояви плагіату в статтях та вживає всіх можливих заходів для його недопущення. Плагіат розглядається як форма порушення авторських прав і наукової етики.
При виявлені у статті більш ніж 25% запозиченого тексту без відповідних посилань та використання лапок, стаття кваліфікується як така, що містить плагіат. У цьому випадку стаття більше не розглядається редакцією, а автор отримує перше попередження.
Автори, в статтях яких повторно виявлено плагіат, не зможуть публікуватися в усіх журналах Видавництва ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури».
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).