Structurization in steel after electroplating treatment
Keywords:
Structurization, electroplating treatment, analysisAbstract
Structural formation in steel with 0.6% C after electroplating treatment was studied. Electrolyte and electrolytically-plasma heating parameters for quenching are selected. The structure and microhardness of steel is studied using light and scanning electron microscopy and x-ray diffraction analysis.References
Ясногородский И.З. Автоматический нагрев в электролите.- М.: Оборонгиз, 1947. – 24 с.
Тюрин Ю.Н., Погребняк А.Д. Особенности электролитно-плазменной закалки (ЭПЗ). Журнал технической физики.-2002.-т.72.-в.11.- С.119-120.
Черненко В.И., Снежко Л.А., Папанова И.И., Литовченко К.И. Теория и технология анодных процессов при высоких напряжениях. Киев.- Наукова думка.- 1995.- 196 с.
Тутык В.А. Балакин В.Ф., Сафьян П.П., Федорович О.А., Чигиринец Е.Э., Полозов Б.П. Модификация поверхности нержавеющих труб плазмохимическим травлением для энергетического машиностроения// Теория и практика металлургии. - 2009. - №4 - С.50-53.
Тутык В.А., Сафьян П.П., Динник Ю.А. Очистка нержавеющих труб пароплазменным разрядом для энергетического машиностроения // Теория и практика металлургии.-2009.-№5-6.- С. 23-26.
Литвиненко Е.И., Тутык В.А., Рубан А.И. Термическая обработка экономнолегированной среднеуглеродистой стали в электролитно-плазменном разряде. Современные проблемы производства и ремонта в промышленности и на транспорте: Материалы 13-го Международного научно-технического семинара, 18-22 февраля 2013 г., г. Свалява.- Киев: АТМ Украины, 2013.- С.101-104.
Словецкий Д.И. Механизм плазменно-электролитного нагреваД.И.Словецкий, С.Д.Терентьев, В.Г.ПлехановТеплофизика высоких температур .-1986.- т.24.- №2.- С.353-363.
Остроумов Г.А. Взаимодействие электрических и гидравлических полей. М. Наука.1979.- 310 с.
Дураджи В.Н., Брянцев И.В., Пасинковский Е.А.. Цементация и нитроцементация стали при нагреве в электролитной плазмеЭлектронная обработка материалов. – 1978.- №2. – С.15-18.с
Белкин П.Н.Электрохимико-термическая обработка металлов и сплавов. М: Мир,-2005. – 336 с.
Иосинори Т. Электролитическая закалкаКикай гидзюцу.- 1977.- Т.25.- №8.- С.116-117 (яп).
Downloads
Published
Issue
Section
License
Редакція Видання категорично засуджує прояви плагіату в статтях та вживає всіх можливих заходів для його недопущення. Плагіат розглядається як форма порушення авторських прав і наукової етики.
При виявлені у статті більш ніж 25% запозиченого тексту без відповідних посилань та використання лапок, стаття кваліфікується як така, що містить плагіат. У цьому випадку стаття більше не розглядається редакцією, а автор отримує перше попередження.
Автори, в статтях яких повторно виявлено плагіат, не зможуть публікуватися в усіх журналах Видавництва ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури».
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).