The relationship between human health and mobile phone
Keywords:
Mobile phone, electromagnetic radiation, Harm to health, electromagnetic fields, immune system stress responseAbstract
Research of scientists and medical observations indicate that The tools of quick communication that are familiar to us are not entirely innocent, especially The newest models offering more and more functions, thus forcing We spend more time with the device turned on. But mobile The phone will not harm if you follow the basic security rules Its use.References
Количество абонентов мобильной связи в Украине на четверть превысило число жителей. [Электронный ресурс] - Режим доступа: http://korrespondent.net/business/web/1497033-kolichestvo-abonentov-mobilnoj-svyazi-v-ukraine-na-chetvert-prevysilo-chislo-zhitelej.
GfK Ukraine: 89% украинцев пользуются мобильной связью, 12,6% - мобильным интернетом. [Электронный ресурс] - Режим доступа: http://itc.ua/news/gfk-ukraine-89-ukraintsev-polzuyutsya-mobilnoy-svyazyu-12-6-mobilnyim-internetom/.
Через 30 лет станет ясно, вредны ли мобильные телефоны. [Электронный ресурс] - Режим доступа: http://www.automan.kz/418200-cherez-30-let-stanet-jasno-vredny-li-mobilnye.html
Интернет ресурсы а) сайт научно-популярной газеты „Взгляд” б) http//www.cnews.ru - “Последние новости из мира”
Downloads
Published
Issue
Section
License
Редакція Видання категорично засуджує прояви плагіату в статтях та вживає всіх можливих заходів для його недопущення. Плагіат розглядається як форма порушення авторських прав і наукової етики.
При виявлені у статті більш ніж 25% запозиченого тексту без відповідних посилань та використання лапок, стаття кваліфікується як така, що містить плагіат. У цьому випадку стаття більше не розглядається редакцією, а автор отримує перше попередження.
Автори, в статтях яких повторно виявлено плагіат, не зможуть публікуватися в усіх журналах Видавництва ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури».
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).